Jei norite džiaugtis estetiška pėdų išvaizda bei itin gera savijauta, pageidaujate nevaržomo judėjimo ir norite, kad būtų ypač lengva pėsčiomis ar bėgte įveikti net pačius ilgiausius atstumus, turite jomis ypač atsakingai rūpintis. Tačiau taip pat nereikia pamiršti, kad mūsų pėdos bei nagai, susiduria ir su įvairiu aplinkos poveikiu, ūminių bei chroninių traumų tikimybe, netgi tokie veiksniai, kaip per didelis fizinis krūvis ar nekokybiška avalynė taip pat gali tapti prastos pėdų būklės priežastimis. Tačiau ne viskas jau ir taip blogai – tam, kad iš tiesų galėtumėte džiaugtis itin patrauklia pėdų išvaizda bei gerai jaustis, šiandien jau galite rinktis įvairiais procedūras. Viena iš jų yra ir aparatinis pedikiūras.

Aparatinio probleminių pėdų pedikiūro KAINA 50 Eur  PLAČIAU

* Gydytojo konsultacija taikoma prieš suteikiant gydymo paslaugą. Gydytojo konsultacijos kaina, neįeina į aukščiau pateiktą kainą.

Kas tai ir kokia jo eiga?

Vienas svarbiausių šios procedūros aspektų yra tas, kad jos metu, naudojant specialią įrangą bei iš aukštos kokybės žaliavų parinktus antgalius, švelniai, tačiau efektyviai yra nušlifuojama suragėjusi oda, pašalinamos negyvos ląstelės. Taigi, pėdų oda tampa skaisti, lygi ir ypač švelni, gali kvėpuoti, be to, kur kas geriau įsisavinamos visos maitinamąjį, drėkinamąjį ar atkuriamąjį poveikį turinčios priemonės. Be to, aparatinis manikiūras yra itin veiksminga priemonė, siekiant užkirsti kelią intensyviam suragėjimui, nuospaudoms, įtrūkimams, kurie, kaip žinia, ne tik neleidžia mėgautis estetiška išvaizda, bet ir gali sukelti diskomfortą, skausmą.

Kalbant apie tai, kaip atrodo šios procedūros eiga, vertėtų paminėti svarbiausius jos etapus: visų pirma, oda yra dezinfekuojama aukštos kokybės priemonėmis, antra – sulyginamas nagų ilgis bei forma; naudojant specialią įrangą bei tinkamai parinktas frezas, švelniai nušlifuojama oda, pašalinamos negyvos odos ląstelės, sutvarkomos odelės aplink nagus, gali būti atliekamas ir odelių karpymas; pagal poreikį – naudojamos odą drėkinančios, maitinančios priemonėmis. Kaip matyti, atliekami visi būtini procesai, kurių reikia, kad pėdų oda ne tik būtų sveika, švytinti, atrodytų ypač estetiškai, bet ir, jog būtų užkirstas kelias veiksniams, pavyzdžiui, kulnų suragėjimui, nuospaudoms ar pėdų įtrūkimams, kurie gali sukelti diskomfortą ar skausmą.

Kuo aparatinis pedikiūras skiriasi nuo įprasto pedikiūro, kuris atliekamas grožio salonuose?

Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad nemaža dalis žmonių neretai susiduria su klausimu, kuo aparatinis pedikiūras skiriasi nuo įprasto, kuris atliekamas grožio salonuose. Jei siektume pateikti trumpą atsakymą į šį klausimą, vertėtų pabrėžti, kad aparatinis pedikiūras yra kur kas veiksmingesnė procedūra bei naudingesnis pasirinkimas nei įprastas manikiūras, visiems tiems, kurie nori džiaugtis nepriekaištinga pėdų būkle. Tačiau siekiant įvardinti detalius skirtumus, verta pabrėžti, kad būtent aparatinio pedikiūro metu yra naudojama speciali įranga bei frezos, kurios ir leidžia efektyviai, tačiau švelniai pašalinti negyvas odos ląsteles, ją nušlifuoti, tokiu būdu sudarant galimybę odai kvėpuoti, švytėti, atrodyti gaiviai bei sveikai, o taip pat – pagerinti įvairių drėkinamųjų bei maitinamųjų priemonių efektyvumą. Nors aparatinis pedikiūras gali trukti šiek tiek ilgiau bei kainuoti truputį brangiau nei įprasta pedikiūro procedūra, dėmesį verta atkreipti į tai, jog būtent tai yra viena geriausių investicijų, kokią tik gali rinktis sveika ir nepriekaištingai pėdų būkle norintys džiaugtis žmonės. Be to, klysta tie, kurie galvoja, kad ši procedūra yra skirta tik dailiosios lyties atstovėms – nieko panašaus, aparatinis pedikiūras sparčiai populiarėja ir tarp vyrų.

Tad, jei pageidaujate džiaugtis itin estetiška pėdų išvaizda bei užkirsti kelią įvairioms jų problemoms, pats metas užsiregistruoti aparatinio pedikiūro procedūrai. Gydytoja podologė Vilniuje ne tik užtikrins aukščiausią šios paslaugos kokybę, bet ir suteiks vertingų patarimų, kaip tinkamai pasirūpinti pėdomis namuose.