Estetinės procedūros skirtos ne tik Jūsų grožiui, bet ir sveikatai. Jas atlieka gydytojas dermatologas. Mūsų specialistų atliekamos estetinės procedūros apima labai platų spektrą: procedūros veidui, rankoms, visam kūnui ir kt.

Gydytojo dermatologo paslaugos „Homo Sanus“ klinikoje laikinai neteikiamos. Apgailestaujame už nepatogumus.

Visos estetinės procedūros atliekamos pasitelkiant naujausias žinias, naudojant kokybiškas priemones. Daugeliui procedūrų naudojama hialurono rūgštis. Kadangi prioritetą teikiame Jūsų sveikatai ir geriausiam rezultatui, tad naudojame tik aukščiausios kokybės hialurono rūgštį, todėl beveik niekada nebūna komplikacijų, alergijų ir paraudimų, gijimas gerokai greitesnis, injekcijos rezultatas laikosi net 1–1,5m.

Lūpų drėkinimo procedūra

Vargina sausėjančios, suskeldėjusios lūpos? Tai problema, ne tik kelianti diskomfortą, bet ir nelabai estetiškai atrodanti, dėl ko dažnai žmonėms, ypač moterims, atsiranda kompleksų, nepasitikėjimo savimi jausmas. Siūlome efektyvų ir ilgalaikį bei saugų problemos sprendimą – hialurono rūgšties preparatą, kurio sudėtyje susijungia glicerinas ir nemodifikuota hialurono rūgštis. Glicerino vaidmuo čia ne mažiau reikšmingas nei pačios hialurono rūgšties, mat glicerinas yra puikus antioksidantas, efektyviai saugantis hialurono rūgštį nuo laisvųjų radikalų, taip prailgindamas gelio, įleisto į audinius, poveikio laiką.

Hialurono rūgšties injekcijos lūpoms drėkinti gerina auginių gebėjimą surišti vandenį, skatina audinių atsikūrimą, stimuliuoja kolageno gamybą ir pan.

Šios estetinės procedūros diskomforto nekelia, trunka neilgai, o po jų reikia laikytis tam tikrų nurodymų, apie kuriuos pacientui išsamiai papasakos mūsų specialistas.

Raukšlelių ir sausos odos gydymas

Sausa oda ir raukšlelės – problemos, kurios gali būti būdingos daugeliui kūno vietų: veidas, kaklas, dekoltė, žastai, plaštakos, keliai, krūtinė ir kt. Sausėjanti oda kelia diskomfortą, o atsirandančios raukšlelės neretai neigiamai veikia pasitikėjimą savimi, tampa kompleksų priežastimi, o tai blogina gyvenimo kokybę. Bet technologijoms sparčiai žengiant į priekį šių problemų galite labai lengvai atsikratyti – padės estetinės procedūros, nes raukšlelės ir sausa oda sėkmingai gydomos, nepriklausomai nuo to, kurioje kūno vietoje yra.

Hialurono rūgšties injekcijos yra efektyvi ir saugi priemonė sausai odai gydyti. Hialurono injekciją sudaro glicerinas ir nemodifikuota hialurono rūgštis. Glicerinas – puikus antioksidantas, jis patikimai nuo laisvųjų radikalų saugo hialurono rūgštį. Hialurono rūgšties injekcijos geba surišti vandenį, skatina audinių atsikūrimą, stimuliuoja kolageno gamybą.

„Hyalstyle Light“ hialurono rūgšties injekcijų kursas leis džiaugtis odos gaivumu, elastingumu, natūraliu spindesiu ir lygumu!

Raukšlių gydymo procedūra

Į raukšles paprastai reaguojama dvejopai: vieni numoja ranka ir priima jas kaip neišvengiamybę, o kiti raukšles vertina kaip nepageidaujamą savo išvaizdos detalę ir supranta, kad jų galima labai lengvai, saugiai ir efektyviai atsikratyti.

Raukšlių gydymui atliekamos estetinės procedūros, kurių metu naudojamos itin aukštos kokybės „Hyalstyle Regular“ hialurono rūgšties injekcijos nuo raukšlių, orientuotos į mažų ir vidutinių raukšlelių išlyginimą. Preparato poveikis akivaizdžiai matomas ir juntamas net apie 10 mėnesių!

Šios hialurono rūgšties injekcijos nuo raukšlių bus puiki išeitis, jei norite turėto tobulai atrodančios odos.

Veido kontūrų formavimo procedūra

Dėl amžiaus ar kitų priežasčių neišvengiamai kinta mūsų veido kontūrai. Šiandien galime dėkoti naujausioms technologijoms, kad nebūtinai turime su tuo taikstytis – galime pasinaudoti efektyviomis ir visiškai saugiomis estetinėmis procedūromis, padedančiomis pakoreguoti veido kontūrus.

Ar norite padidinti skruostikaulius, patiesinti nosį, padidinti smakrą, o gal pakoreguoti veido ovalo formą? Jei taip, mūsų specialistai tai atliks profesionaliai, naudodami aukščiausios kokybės hialurono rūgšties preparatus, pavyzdžiui, vieną labiausiai vertinamų – „Hyalstyle Forte“.

Lūpų putlinimo ir lūpų formos korekcijos procedūra

Lūpos, ypač moterims, yra labai reikšminga išvaizdos detalė, todėl kur kas patogiau jaučiamės, jei lūpos atrodo sveikos, nesuskeldėję. Ar Jums aktualus lūpų apimties didinimas ar lūpų kontūro formavimas, lūpų formos korekcija? Tuomet laukiame Jūsų ir profesionaliai atliksime šias procedūras naudodami geriausiai tam tinkančią priemonę – „Hyalstyle Smile“ hialurono rūgšties injekcijas.

Krioterapija medicinoje

Krioterapija yra gydymas skystu azotu. Juo atliekama daug procedūrų, pavyzdžiui, viso kūno jauninimo procedūra, veido liftingo procedūra, kapiliarų, papildomų, senatvinių odos darinių ir kitų nepageidaujamų darinių šalinimo procedūros, taip pat krioterapija gydomos tokios odos ligos kaip aknė, veido erkutės, neurodermitas, atopinis dermatitas, psoriazė ir daug kitų.

Krioterapija: koks jos veikimo principas? Šios terapijos metu gaunamas Peltier efektas – terminis šokas, įvykstantis dėl staiga sumažėjusios odos temperatūros.

Krioterapija: atliekamos procedūros. Procedūrų sąrašas platus: veido atjauninimas krioterapija, kapiliarų šalinimas krioterapija, karpų šalinimas krioterapija, krioterapija šalinami odos moliuskai, papilomų šalinimas krioterapija.

Intymioji zona

Daugelį moterų vargina viena dažnesnių problemų – makšties sausumas, pasireiškiantis sausa makšties ir jos srities gleivine, skausmu lytinių santykių metu, pasikartojančiais makšties uždegimais ir pan. Šį diskomfortą lemti gali sumažėjusi estrogenų gamyba kiaušidėse menopauzei prasidėjus, taip pat gimdymas, maitinimas krūtimi, stresas, netinkamos higienos priemonės ir pan. Problemą būtina gydyti ne tik dėl jos keliamo nepatogumo, bet ir todėl, kad negydomas makšties sausumas gali sąlygoti kur kas rimtesnius susirgimus.

Saugus, efektyvus ir ilgalaikį rezultatą teikiantis makšties sausumo gydymo metodas yra hialurono rūgšties injekcijos: G taško injekcija, klitorio zonos injekcija. Netruksite pastebėti, kad diskomforto nejuntate, o gyvenimo kokybė ženkliai pagerėjusi.

Dermatologinis pacientų ištyrimas

Siekiant identifikuoti odos ligą, būtina atidžiai ištirti pacientą. Ištyrimas apima ligonio skundų išklausymą, paciento apžiūrą dermatoskopu arba Wudo lempa. Jei tokia apžiūra nepakankama diagnozei nustatyti, pacientui skiriami laboratoriniai tyrimai, odos biopsija ar kitų specialistų konsultacijos (pavyzdžiui, jei įtariama melanoma, ligonis siunčiamas dermatoonkologo konsultacijai).

Nustatę tikslią diagnozę mūsų dermatologai parenka tikslingą gydymą, išsamiai paaiškina ligoniui apie ligą, gydymo trukmę, išrašytus vaistus, jų vartojimą, poveikį ir galimą šalutinį poveikį, jei toks gali būti.

Jei gydomi pajuntate tam tikrus nepageidaujamus reiškinius, komplikacijas, nedelsiant susisiekite su mūsų specialistais.

Venerologinis pacientų ištyrimas

Jei kreipiatės į dermatovenerologą, specialistas išklausys Jūsų skundus, apžiūrės, jei reikės, skirs papildomus laboratorinius tyrimus tiksliais diagnozei nustatyti.

Siekiame visapusio savo pacientų patogumo, todėl, jiems pageidaujant, garantuojame anonimiškumą, kai tiriama dėl lytiškai plinkančių ligų. Jei tiriama dėl lytiniu keliu plintančių ligų, rekomenduojama ir seksualinio partnerio apžiūra. Jei nustatoma lytiškai plintanti liga, pacientui skiriamas efektyvus gydymas, atsižvelgiant į ligą ir jos eigą. Specialistai išsamiai papasakoja apie ligą, išrašytus vaistus, jų poveikį, paaiškina, kokių taisyklių privalu laikytis gydantis.

Jei įtariama arba nustatoma onkologinė liga, pacientas siunčiamas onkologo konsultacijai. Jei nustatoma arba įtariama ŽIV infekcija arba HbB, HbC, pacientui gydymas taip pat neskiriamas – ligonis siunčiamas atitinkamų sričių specialistų konsultacijai.

Dermatovenerologas pacientus apžiūri naudodamasis tik vienkartiniais įrankiais ir laikydamasis visų higienai keliamų reikalavimų.