Gydytojo dermatologo paslaugos „Homo Sanus“ klinikoje laikinai neteikiamos. Apgailestaujame už nepatogumus.

Hialurono injekcijos dar kitaip vadinamos grožio injekcijomis. Tai priemonė, padedanti sustabdyti laiką ir išsaugoti jaunystę.

Senėjimas – natūralus procesas, sąlygojamas amžiaus. Kartais tam tikri veiksniai, pavyzdžiui, saulės poveikis, nesveika mityba, žalingi įpročiai ir kt., senėjimo procesus gali paspartinti. Senstant oda praranda reikiamą drėgmės lygį, hialuronas organizme natūraliai nebegaminamas, oda praranda elastingumą, glemba. To rezultatas – raukšlės, odos plonėjimas, veido kontūrų pokyčiai. Bet kiekvienas nusipelnėme būti gražus, todėl ir šioms problemoms spręsti yra pažangus, saugus ir sveikas metodas – hialurono rūgšties injekcijos.

Hialurono rūgšties veikimas grįstas tokiu principu – ši rūgštis odą veikia iš vidaus, efektyviai ją drėkina, atgaivina. Netruksite pastebėti, kad Jūsų oda tapo kur kas skaistesnė, elastingesnė, sveikesnė, o aplink lūpas, norį, prie akių buvusios raukšlelės ėmė ir išnyko.

Hialurono rūgšties injekcijos rekomenduojamos, kai:

 1. Norima sumažinti įsisenėjusias raukšles, kurių “sulyginti” nebepavyksta naudojant kremus bei natūralius aliejus.
 2. Norite panaikinti aplink akis, nosį, lūpas, smakrą esančias raukšles.
 3. Norite padidinti lūpas, suteikti joms simetriją, atlikti lūpų konturavimą.
 4. Sumažinti aknės bei traumų paliktus randus.
 5. Suteikti odai elastingumo, maksimaliai sudrėkinti odą bei atkurti sveikos ir gražios odos išvaizdą.
 6. Pakoreguoti smakro, antakių liniją.

Hialuronas - priemonė artima žmogaus kūnui. Tai rūgštis, kuri randama žmogaus organizme. Žmogui senstant rūgšties kiekis organizme mažėja, todėl atsiranda raukšlės, oda praranda savo elastingumą. Hialurono rūgštis padeda atkurti odos elastingumą bei panaikinti su amžiumi atsiradusias raukšles.

Procedūra atliekama naudojant Hyalstyle hialurono rūgšties preparatą. HyalStyle hialurono rūgštis – ypač švari, atitinka aukščiausius medicininius reikalavimus.

Hialurono rūgšties užpildai atliekami:

 • Rankoms. Rankų oda išduoda bėgančių metų pėdsakus – ji suglemba, susiraukšlėja, todėl hialurono injekcijos rankoms bus puikus sprendimas, norintiems turėti lygią, švelnią ir sveikai atrodančią rankų odą.
 • Dekoltė. Dekoltė sritis taip pat išduoda amžių. Dėl neestetiškai atrodančios šios srities odos labiau nerimauja moterys, mat senstanti oda ne taip dailiai atrodo prie suknelių gilesne iškirpte, tad laikui bėgant sukneles nešioti. Hialurono injekcijos dekoltė sričiai padės atsikratyti šio komplekso.
 • Veidui. Hialurono rūgšties injekcijos veidui yra bene populiariausias pasirinkimas. Juk veido oda yra tarsi mūsų vizitinė kortelė, tad progresuojant senėjimo procesui hialurono rūgšties injekcijos veidui tampa tikru išsigelbėjimu.
 • Lūpoms. Lūpų putlinimas hialurono rūgštimi labai vertinamas tų, kurios turi siauras lūpas. Hialurono rūgšties injekcijos lūpoms naudingos ir norint suteikti dailų kontūrą, lygumo.
 • Skruostikauliams.Hialurono rūgštis skruostikauliams didinti padeda atkurti veido kontūrą, pilnumą, jei jis prarastas.
 • Smakrui
 • Nosiai
 • Veido ovalo korekcijai.

Hialurono rūgšties injekcijos: kaip procedūra atliekama? Hialurono rūgštis suleidžiama naudojant labai ploną adatą. Procedūra neskausminga, kadangi preparato sudėtyje jau yra anestetikų, malšinančių skausmą. Visgi ne visos kūno vietos į intervenciją reaguoja vienodai – kai kurios vietos yra jautresnės. Leidžiant preparatą į tas vietas gali būti naudojamos papildomos skausmo malšinimo priemonės, siekiant išvengti diskomforto. Pati procedūra trumpa – iki 20 minučių. 

Ką svarbu žinoti po hialurono rūgšties injekcijos? Po procedūros gali būti šiek tiek patinusi vieta, kur buvo suleista hialurono rūgšties injekcija. Didesnį ar mažesnį rezultatą matysite iškart, o geriausias rezultatas bus matomas po procedūros praėjus maždaug dešimčiai dienų.

Kiek laiko matomas hialurono rūgšties injekcijos poveikis? Hialurono rūgštis puikų rezultatą palaiko ilgą laiką – net iki pusmečio–metų! Konkretus poveikio laikas priklauso nuo tokių kriterijų kaip individualios organizmo savybės, naudotas preparatas ir parinkta dozė.

Ar hialurono rūgšties injekcijos yra saugios? Hialurono injekcijos laikomos visiškai saugiomis, jei išpildoma esminė sąlyga – injekcijas turi suleisti tik gydytojas. Specialistas įvertina pacientą prieš procedūrą, parenka teisingą dozę ir ją tinkamai suleidžia, paaiškina, kaip elgtis po procedūros, prižiūri pacientą, konsultuoja, atsako į iškilusius klausimus. Tai suponuoja sėkmingą sveikimą ir lūkesčius pateisinančius rezultatus.

Kokia yra hialurono injekcijos kaina? Hialurono injekcijos kaina svyruoja, priklausomai nuo reikiamos preparato dozės, žmogaus individualių savybių. Taip pat hialurono injekcijos kaina priklauso ir nuo tikslo, kurio siekiama šia procedūra, t. y. į kurią sritį bus leidžiama.

Būtina pasirodyti gydytojui pastebėjus komplikacijas!

Remiantis PSO reglamentu hialurono rūgšties injekcijas gali atlikti TIK plastikos chirurgas arba dermatovenerologas.