Hialurono injekcijos naudojamos ne tik raukšlėms mažinti, tačiau ir lūpoms putlinti, norint pakoreguoti jų simetriją, suteikti joms daugiau elastingumo.

 

Metams bėgant keičiasi ne tik lūpų simetrija, jos gali nukarti, tačiau atsiranda mini raukšlelės virš lūpų arba smakro. Norint jas sumažinti arba panaikinti - rekomenduojamos hialurono injekcijos. Juk sveikos, lygios, simetriškos ir proporcingos lūpos yra kiekvienos moters siekiamybė.

 

Hialurono rūgštis yra natūrali žmogaus organizme randama medžiaga, tačiau bėgant metams jos aktyvumas mažėja, todėl pakinta lūpų forma bei padėtis. Rūgštis padeda susigrąžinti jų stangrumą ir elastingumą.

Hialurono rūgšties injekcijos lūpoms: kokie jų privalumai? Esminis šios injekcijos poveikis yra tas, kad hialurono rūgštis sutvirtina audinius, juos suformuoja. Injekcijos privalumų sąrašas solidus:

 • Hialurono rūgšties injekcijos efektyviai padeda koreguoti lūpų apimtį, o kadangi preparatas saugus, tai nenuostabu, jog lūpų putlinimas šiandien – itin populiari procedūra. Gydytojas tiksliai parenka reikiamą preparato kiekį, kuris bus saugus ir padės pasiekti norimų rezultatų.
 • Siekti rezultato galima sistemingai, t. y. periodiškai apsilankant pas gydytoją, o leidžiant nedideles hialurono rūgšties injekcijas, lėtai ir saugiai siekiama norimo rezultato.
 • Hialurono rūgšties injekcijos lūpoms sukelia gerokai mažesnę patinimų, kraujosruvų riziką, palyginti šį preparatą su kitais metodais.
 • Ilgai – net iki metų – išliekantis rezultatas dažniausiai yra tai, kas paskatina moteris suteikti sau tokią nepaprastą dovaną.
 • Dėl to, kad hialurono rūgšties medžiagos yra labai panašios į natūralias žmogaus organizmo medžiagas, alerginės reakcijos tikimybė yra minimali.

Procedūros atlikimas:

 1. Nuvalius lūpas spiritine servetėle, lūpų ir aplinkinės zonos sritis dezinfekuojama 0,05 procento Chlorheksidino tirpalu bei nuskausminama.
 2. Hialurono rūgšties preparatas suleidžiamas originalia, maža 30G1/2“ adata. Naudojama papulinė, spindulinė ar linijinė technika pritaikyta individualiam atvejui. 
 3. Esant anamnezėje dažniems Herpes Labialis recidyvams gali būti skirtas priešvirusinis gydymas prieš ir po procedūros.

Režimas po atliktos procedūros:

 1. Porą dienų nenaudoti kremų ir makiažo priemonių gydytoje zonoje;
 2. Nesimaudyti  vonioje ar karštame duše;
 3. Nesilankyti saunoje, nesikaitinti  saulėje;
 4. Netrinti ir nemasažuoti lūpų.

Procedūra atliekama naudojant hialurono rūgšties preparatą. Naudojama hialurono rūgštis – ypač švari, atitinka aukščiausius medicininius reikalavimus.

Ar hialurono rūgšties injekcijos lūpoms saugios? Hialurono injekcijos lūpoms putlinti yra visiškai saugios naudoti, jos itin retais atvejais sukelia alergines reakcijas. Pasireiškus šalutiniam poveikiui (iš injekcijos vietos gali šiek tiek pakraujuoti, galimos nedidelės kraujosruvos, maži patinimai, injekcijos vieta gali parausti, būti jautri), jis paprastai trunka labai neilgai ir didelio diskomforto nesukelia.

Kiek laiko po hialurono rūgšties injekcijos matomas poveikis? Hialurono rūgšties injekcijos lūpoms poveikis kiekvienam bus skirtingas, kadangi priklauso nuo individualių žmogaus savybių, preparato ir jo dozės, bet paprastai puikus rezultatas džiugina apie 9 mėnesius, o kai kuriais atvejais – net iki metų! Norint visada išlaikyti puikią lūpų išvaizdą, lūpų didinimas turėtų būti periodiškai kartojamas.

Kiek kainuoja lūpų putlinimas? Hialurono injekcijos kaina gali būti nurodyta preliminari, o kiek tiksliai kainuos procedūra, priklauso nuo siekiamo rezultato, preparato dozės ir naudojamos hialurono rūgšties.

Ar lūpų putlinimas hialurono rūgštimi yra skausmingas? Paprastai ši procedūra diskomforto pacientui nesukelia, bet siekiant didžiausio komforto galima taikyti anesteziją. Lūpų putlinimo procedūros metu į tam tikras vietas lūpose sušvirkščiamas atitinkamas hialurono rūgšties kiekis.

Viliokite aplinkinius putliomis lūpomis!

Būtina pasirodyti gydytojui dermatologui iškart pastebėjus komplikaciją.

Remiantis PSO reglamentu hialurono rūgšties injekcijas gali atlikti TIK plastikos chirurgas arba dermatovenerologas.