Hialurono injekcijos skirtos ne tik raukšlių mažinimui, kaip galvoja daugelis. Tai natūrali priemonė galinti pakoreguoti ir nosies padėtį, veido formą. Nechirurginė nosies korekcija yra pirmoji procedūra, kurią turėtų išbandyti asmenys nepatenkinti savo nosimi. Dažnu atveju hialurono injekcijos padeda pakoreguoti nosį, nebereikalingas chirurginis gydymas.

 

Naudojant hialurono rūgštį atliekama ir nechirurginė smakro korekcija. Ją dažnai renkasi vyrai norėdami savo smakrui suteikti daugiau išraiškingumo, solidumo. Tiek nosies, tiek smakro korekcija hialurono rūgštimi užtrunka iki vienos valandos priklausomai nuo kliento poreikių.

 

Hialurono injekcijos rūgštimi atliekamos tik po nuodugnios konsultacijos su mūsų specialistais, įvertinus poreikius ir suderinus juos su galimybėmis. Efektas išsilaiko nuo pusės metų iki metų. Kiekvienam pacientui skirtingai, tad sunku nusakyti, kiek laiko nosies arba smakro korekcija jus džiugins. Sumažėjus efektui rekomenduojama procedūrą kartoti.

 

Hialurono injekcijos padeda ne tik pakoreguoti veido ir smakro formą, tačiau taip pat sumažinti aplink juos esančias raukšles, suteikti daugiau elastingumo, suteikti odai daugiau drėgmės.

 

Procedūra atliekama naudojant hialurono rūgšties preparatą. Naudojama hialurono rūgštis – ypač švari, atitinka aukščiausius medicininius reikalavimus.

 

Režimas po atliktos procedūros:

  1. Porą dienų nenaudoti kremų ir makiažo priemonių gydytoje zonoje;
  2. Nesimaudyti  vonioje ar karštame duše;
  3. Nesilankyti saunoje, nesikaitinti  saulėje;
  4. Netrinti ir nemasažuoti koreguojamos srities.

 

Jeigu turite klausimų prašome susisiekti individualiai ir suderinsime susitikimo laiką. Leiskite sau atrodyti taip, kaip visada svajojote.

Būtina pasirodyti gydytojui-dermatologui iškart pastebėjus komplikaciją.

Remiantis PSO reglamentu hialurono rūgšties injekcijas gali atlikti TIK plastikos chirurgas arba dermatovenerologas.