Karpos dažniausiai atsiranda dėl nusilpusios imuninės sistemos, tad svarbu ne tik jas pašalinti, tačiau ir aprūpinti organizmą reikalingomis medžiagomis, kad jis būtų atsparesnis virusams.

 

Priklausomai nuo karpų skaičiaus ir jų intensyvumo gali neužtekti vienos procedūros. Profesionalus gydytojas dermatologas apžiūrėjęs jūsų problemą įvertins kiek susitikimų gali reikėti, kol visos karpos bus pašalinamos. Svarbu kuo anksčiau užsiimti jų šalinimu, kadangi negydomos jos plinta.

 

Po procedūros:

  • Laikykitės asmeninės higienos;
  • Nekrapštykite gydytos vietos;
  • Nelupinėkite odelių ar šašelių;
  • Venkite aktyvios saulės.

 

Gydoma vieta dažniausiai sėkmingai gyja, tačiau pastebėjus tam tikrus dirgiklius, kurie Jūsų neramina - susisiekite su mūsų specialistais arba su savo šeimos gydytoju.

 

Karpų naikinimas krioterapija lyginant su kitomis alternatyvomis yra geresnis, kadangi šios procedūros metu nepažeidžiami aplink esantys audiniai, nelieka randų.

Karpų naikinimas atliekamas labai detaliai ir kruopščiai, procedūrą atlieka geriausi savo srities profesionalai turintys ilgametę patirtį, todėl galintys užtikrinti efektyvų bei ilgalaikį karpų pašalinimą.

Krioprocedūros nėra skausmingos, ypač saugios jei atlieka patyręs specialistas.

 

Krioterapija nuo karpų - paprastas sudėtingos problemos sprendimas. Svarbiausia jį palikti geriausiems.