Lytinės karpos - baltos arba rausvos spalvos mazgelis susidaręs odos paviršiuje. Visų tipų karpas sukelia žmogaus papilomos virusai, kurie aktyviausi nusilpusiuose organizmuose, esant prastai imuninei sistemai. Lytinių organų karpos gali atsirasti po lytinio akto su užsikrėtusiuoju. Dažnai atsiranda ne iš karto, tačiau praėjus mėnesiui, dviems po kontakto su virusą turinčiu asmeniu.

 

Kaip gydyti karpas? Krioterapija yra veiksmingiausias ir mažiausiai aplinkinius audinius pažeidžiantis gydymo būdas, kuris leis greitai ir paprastai atsikratyti lytinių karpų. Karpų gydymas yra būtinas, kadangi tinkamai jomis nepasirūpinus jos dauginasi, tampa skausmingos, užkabinus pradeda bėgti kraujas.

 

Po procedūros:

  • Laikykitės asmeninės higienos;
  • Nekrapštykite gydytos vietos;
  • Nelupinėkite odelių ar šašelių;
  • Venkite aktyvios saulės.

 

Gydoma vieta dažniausiai sėkmingai gyja, tačiau pastebėjus tam tikrus dirgiklius, kurie Jūsų neramina - susisiekite su mūsų specialistais arba su savo šeimos gydytoju.

Krioprocedūros nėra skausmingos, ypač saugios jei atlieka patyręs  specialistas.

 

Karpos ant lytinių organų turi būti naikinamos kuo greičiau. Tinkamai jomis nepasirūpinus jų daugės, jos didės ir vėliau reikės daugiau krioterapijos seansų, kad pavyktų panaikinti visas karpas.

 

Norėdami sužinoti daugiau informacijos ir užsiregistruoti pirmam vizitui - prašome susisiekti individualiai. Apžiūrėjus bus galima įvertinti gydymo planą bei pateikti rekomendacijas.