Moliuskai - ant odos paviršiaus susidarę mazgeliai. Vaikai dažniausiai užsikrečia per kontaktą su viruso nešiotojo daiktais, suaugusieji - lytinio akto metu. Moliuskų šalinimas būtinas ne tik dėl estetikos, tačiau laiku nesureagavus jie gali sukelti didelius skausmus, užkliudžius ranka pradeda kraujuoti. Nepašalintas odos moliuskas toliau plis, bus perduodamas kitiems asmenims.

Krioterapija - tinkamiausias moliuskų šalinimo būdas.

Moliuskų šalinimas naudojant krioterapiją suardo darinį. Jau po pirmos procedūros matomi akivaizdžiai pagerėję rezultatai. Priklausomai nuo moliuskų skaičiaus ir jų intensyvumo - gali reikėti nuo vieno iki kelių apsilankymų pas specialistą, kuris pašalins ant odos atsiradusius mazgelius.

 

Po procedūros:

  • Laikykitės asmeninės higienos;
  • Nekrapštykite gydytos vietos;
  • Nelupinėkite odelių ar šašelių;
  • Venkite aktyvios saulės.

 

Gydoma vieta beveik visada sėkmingai gyja, tačiau pastebėjus tam tikrus dirgiklius, kurie Jūsų neramina - susisiekite su mūsų specialistais arba su savo šeimos gydytoju.

Krioprocedūros nėra skausmingos, ypač saugios jei atlieka patyręs  specialistas.

 

Odos moliuskai aktyvesni silpną imuninę sistemą turinčių žmonių organizme. Tad pašalinus odos moliuskus labai svarbu skirti daugiau dėmesio savo organizmui, užsitikrinti, kad jis gauna užtektinai vitaminų.

 

Krioterapijos procedūra pradedame nuo detalios konsultacijos su specialistu, kuris įvertinęs Jūsų odos būklę patars, atsakys į klausimus bei paskirs gydymo būdą. Procedūrą atlieka geriausi savo srities profesionalai turintys ilgametę patirtį ir užtikrinantys aukštos kokybės paslaugas.