Gydytojo dermatologo paslaugos „Homo Sanus“ klinikoje laikinai neteikiamos. Apgailestaujame už nepatogumus.

Odos problemos sukelia ne tik estetines, tačiau ir fizines bei psichologines problemas. Ypač, veido sudirginimai, kadangi nepatraukliai atrodantis žmogus vengia bendravimo, atsiranda įvairios psichologinės problemos. Odos ligų gydymas pagal indikacijas - kompleksiškas, visaapimantis procesas galintis padėti panaikinti įvairias odos problemas.

Odos ligų gydymas prasideda nuo nuodugnios konsultacijos, problemos įvertinimo, klausimų pateikimo. Kiekvienas pacientas yra individualus ir kiekvienam skiriame užtektinai dėmesio, kad būtų galima įvertinti ne tik pačią odos būklę, jos sudirginimą, tačiau taip pat įvertinti ir aplinkinius veiksnius, faktorius, kurie gali būti esminiai ligos atsiradimui. Odos ligų gydytojas nuodugniai apžiūrėjęs odą tai pat patars kaip ją prižiūrėti, kokių priemonių imtis gydymui ir kokie papildomi elementai gali padėti greičiau pagyti. Dažnai odos problemos susijusios su nusilpusia imunine sistema, su kitomis organizmo reakcijomis.

Odos gydymas atliekamas naudojant šias procedūras:

  • PRP injekcijos;
  • Botulino injekcijos;
  • Hialurono injekcijos;
  • Krioterapija

Prieš imantis konkretaus gydymo patikrinama bendra Jūsų organizmo būklė, patariama, kokiomis priemonėmis galima išgydyti ligą, paaiškinami pliusai ir minusai, kad pacientas pats apsispręstų dėl tinkamiausio gydymo metodo.

Užsukite į mūsų kliniką, jeigu turite odos problemų ir norite ne tik panaikinti dirgiklius, tačiau tuo pačiu savo odai suteikti elastingumo bei jaunatviškumo. Mūsų komandoje dirba tik geriausi savo srities profesionalai, kurie naudoja moderniausią įrangą.