Gydytojo dermatologo paslaugos „Homo Sanus“ klinikoje laikinai neteikiamos. Apgailestaujame už nepatogumus.

PRP injekcija - greitas ir paprastas būdas susigrąžinti jaunystę ir sustabdyti laiką! PRP – augimo faktoriais praturtinta plazma, kurie padeda greičiau gyti žaizdoms, sustiprina nusilpusias kūno vietas, padeda susigrąžinti odos elastingumą.

PRP procedura

PRP terapija yra estetinė procedūra, efektyviai skatinanti odos atsinaujinimą ir stabdanti senėjimo procesus. Šios procedūros esminis išskirtinumas yra tas, kad jai nenaudojamos jokios dirbtinės medžiagos, todėl odos atjauninimas nesukelia alerginių reakcijų.

Jei PRP terapija Jums reikalinga kovai su raukšlėmis, tuomet kraujo plazma yra naudojama kaip raukšlių užpildas. Atliekant procedūrą efektyviai išlyginamos gilesnės raukšlės veido, krūtinės, kaklo, pilvo, rankų ir kt. srityse. Jei preparatas leidžiamas tiesiai į dermą, tuomet skatinamas odos atsinaujinimas ir efektyviai stabdomas senėjimo procesas. Taip pat preparatas pasižymi gebėjimu stiprinti plaukų šaknis ir skatinti plaukų augimą, todėl jis labai populiarus gydant plaukų slinkimo problemą ar net nuplikimą. Ir tai dar ne viskas, nes PRP terapija sėkmingai taikoma ir gydant apelsino žievelės efektą – celiulitą, taip pat po traumų ar dėl kitų priežasčių atsiradusius randus.

PRP terapija naudinga, kadangi:

 • Viena procedūra trunka neilgai, iki valandos.
 • PRP procedūra padeda atkurti audinių elastingumą, taigi sumažinamos raukšlės,  grąžinamas jaunatviškumas.
 • Padedama sumažinti plaukų slinkimą.
 • Sumažina randus likusius po operacijų, aknės ir pan.
 • Užtikrinamas ilgalaikis ir efektyvus rezultatas.
 • Nėra šalutinio poveikio, nesukeliamos alergijos.

Plazmoliftingas pradedamas nuo konsultacijos su specialistu, kuris įvertinęs Jūsų poreikius pasiūlys tinkamiausią gydymo planą. Procedūrą atlieka kvalifikuotas gydytojas-dermatologas, tad tą pačią dieną galėsite atlikti įprastus kasdieninius darbus.

PRP procedūra yra neskausminga, daugelis pacientų nejaučia jokio diskomforto. Jei pacientas žino, kad yra labai jautrus skausmui, tuomet galima imtis papildomų priemonių diskomfortui sumažinti.

Kaip atliekama PRP injekcija? PRP injekcija yra gaminama iš paties paciento kraujo, kuris paimamas procedūros metu iš venos. Centrifuguojant kraują specialiu aparatu atskiriamos kraujo dalys, iš kurių PRP terapijai reikalinga tik kraujo plazma ir trombocitai. Šios medžiagos plonytėmis adatomis suleidžiamos į odą.

Neretai klientams kyla klausimas, kiek kraujo reikia injekcijai? Paprastai visiškai užtenka vieno mėgintuvėlio vienai sričiai, pavyzdžiui, veido odai arba galvos odai gydant plaukų slinkimą.

PRP injekcijos atliekamos:

 1. Veido ir kūno odos atjauninimui.
 2. Plaukų slinkimo gydymui.
 3. Vaginos atjauninimui ir šlapimo nelaikymo gydymui.
 4. Injekcijos klitorio srityje.
 5. Injekcijos G taško srityje – lytinio gyvenimo pagerinimui.

PRP procedūra veidui: kokia jos nauda? PRP terapija yra puikus veido atjauninimas, veido odos stangrinimas bei skaistinimas. PRP injekcija yra tiesiog tobulas išradimas, jei norite odoje esančius randus padaryti kur kas mažiau matomus, pavyzdžiui, plazmoliftingas bus puiki išeitis gydant aknės paliktus randus, taip pat randus po traumų, operacijų. PRP terapija – tikras išsigelbėjimas brandžiai odai, nes tobulai naikina mažai matomas raukšleles ir efektyviai koreguoja kur kas gilesnes. Negana to, PRP terapija veidui labai pagelbės po nudegimų, gydymo lazeriu ir pan. Taigi, šios injekcijos yra efektyvus, sveikas ir saugus veido atjauninimas.

Plaukų slinkimo gydymas PRP terapija. PRP injekcija itin vertinama gydant plaukų slinkimą. Plaukai gali slinkti dėl vitaminų ir mineralų stokos, nevisavertės mitybos, streso, po gimdymo, dėl hormonų ir kitų priežasčių. Plaukų slinkimo gydymas yra labai reikšmingas, jei norite atrodyti gražiai, jaustis komfortiškai, būti patenkinti savo išvaizda ir mylėti save. Vienas efektyviausių plaukų slinkimo problemos gydymo metodų – PRP terapija.

Kiek procedūrų apima PRP terapija? Vienkartinė PRP injekcija vargu, ar duos norimą rezultatą – tikslingas šių procedūrų kursas. Rekomenduojama maždaug kas mėnesį ar du atlikti po tris procedūras. Ši PRP terapija kartojama porą kartų per metus.

Ar leidžiant PRP injekcijų kursą galima naudoti ir kitas priemones? Jei svarstote, ar naudojant PRP injekcijas galima atlikti ir kitas estetines procedūras, tai patvirtiname, jog PRP terapija yra visiškai suderinama su botulino injekcijomis, gydymu lazeriu ir kitomis panašiomis estetinėmis procedūromis, tad galite nevaržomai rūpintis savo sveikata, grožiu ir puikia išvaizda.PRP procedura

Po procedūros... Po PRP injekcijos, kaip ir kiekvienos intervencijos, oda gali šiek tiek sudirgti, parausti, būti jautri, kartais atsiranda smulkių mėlynių. Tai visiškai normali odos reakcija, kuri praeina paprastai per porą dieną. Jei tokia būklė laikosi ilgiau ar progresuoja, pasikonsultuokite su mūsų specialistu. PRP terapija visus savo privalumus atskleis praėjus maždaug 4–8 savaitėms – odos tonusas bus kur kas geresnis, oda elastinga, lygi, skaisti, sveikai atrodanti, o raukšlelių visai nematyti arba matyti labai nežymiai.

Kam nerekomenduojama PRP terapija? PRP terapija nerekomenduojama nepilnamečiams, t. y. jaunesniems nei 18 metų asmenims, besilaukiančioms ir krūtimi maitinančioms moterims. PRP procedūra negali būti atliekama sergantiems sunkiomis odos ligomis, onkologinėmis ligomis, kai atliekama chemoterapija, sergantiems infekcinėmis, sunkiomis metabolinėmis, kraujo ligomis, tiems, kurie vartoja antikoaguliantus, nesteroidinius vaistus nuo uždegimo. Taip pat reikia paminėti, kad kiekvienas pacientas prieš procedūrą apžiūrimas, konsultacijos metu gydytojas užduoda tikslinius klausimus, siekdamas nustatyti, ar nėra jokių kliūčių konkrečiam pacientui atlikti PRP procedūrų.

Paprastai jauniems asmenims ši terapija, kaip ir kitos panašų poveikį suteikiančios procedūros, nėra rekomenduojama. Specialistai PRP terapiją siūlo sulaukusiems 30–35 metų ir vyresniems. Išimtimi laikomi atvejai, jei jaunas žmogus turi randų, nudegimų, plaukų slinkimo problemą – tokiais atvejais PRP procedūra siūloma ir jaunesnio amžiaus pacientams.

Atsiliepimai apie PRP terapiją yra teigiami, pacientai džiaugiasi kur kas gražesne išvaizda. Kaina priklauso nuo reikalingų injekcijų kiekio, kliento poreikių. Ji nustatoma pirmo apsilankymo pas specialistą metu.

Remiantis PSO reglamentu PRP injekcijas gali atlikti TIK plastikos chirurgas arba dermatovenerologas.