Vaginos sausumas - daugelio moterų problema apie kurią nesinori kalbėti. Jis dažniausiai kankina moteris po gimdymo, sumažėjusios estrogenų gamybos kiaušidėse prasidėjus menopauzei, žindymo laikotarpiu, kol nėra mėnesinių, streso ir net dėl netinkamų higienos priemonių. Makšties sausumas gali sukelti ne tik rimtas sveikatos problemas, tačiau ir sumažinti odos elastingumą. PRP procedūra dažnai naudojama ir vaginos atjauninime, norint susigrąžinti vaginos odos elastingumą, panaikinti randelius ir kitus odos sudirginimus.

Makšties sausumas

 

Šlapimo nelaikymas dažnai susijęs su audinių disfunkcija. Sustiprinus ir atstačius natūralias audinių savybes galima panaikinti šią nemalonią problemą. PRP injekcija šlapimo nelaikymo gydyme - greitas, neskausmingas ir natūralus būdas išspręsti problemą.

 

  • PRP injekcija pagerina dubens raumenų kraujotaką, taip pat regeneruoja raumenis, gražina odą.
  • Jau po pirmos injekcijos matoma akivaizdžiai pagerėjusi situacija dėl šlapimo nelaikymo. Skirtingiems pacientams reikalingas skirtingas injekcijų kiekis. Vieniems užtenka vienos, kitiems reikia bent kelių.
  • PRP terapija padeda sustiprinti raumenis. Rezultatas - ne tik šlapimo sulaikymas, tačiau ir pagerėjusi savijauta.
  • Pagerėjusi šlaplės būklė.

Vaginos atjauninimas ir šlapimo nelaikymo gydymas naudojant PRP terapiją pradedamas nuo konsultacijos su specialistu. Įvertinus anamnezę ir lytinių organų būklę, kiekvienai pacientei parenkamas bei aptariamas individualus gydymo planas, išaiškinamos galimos komplikacijos, pacientė pasirašo procedūros sutikimo formą. Maksties sausumas

Tiesa, planas koreguojamas pradėjus procedūras, kadangi dažnai  teigiami rezultatai pamatomi greičiau nei tikimasi. Šlapimo nelaikymo gydymas natūraliomis priemonėmis neturi jokio šalutinio poveikio, nealergizuoja, atliekamas beveik visiems, kurie pageidauja šios terapijos.

Užtikriname klientų privatumą. Procedūrą atlieka patyrę gydytojai dermatologai turintys ilgametę patirtį ir galintis garantuoti 100 % saugumą

Būtina pasirodyti gydytojui-dermatologui iškart pastebėjus komplikaciją.

Remiantis PSO reglamentu PRP injekcijas gali atlikti TIK plastikos chirurgas arba dermatovenerologas.