Visi puikiai žino, kad būtent pedikiūras yra viena svarbiausių procedūrų, jei norite džiaugtis nepriekaištinga ir sveika pėdų išvaizda. Tačiau daugelis pamiršta atkreipti dėmesį ir įvertinti svarbų faktą – pedikiūras yra ypač įvairus, tad geriausi rezultatai pasiekiami tik pasirinkus tinkamą jo rūšį. Vienas iš galimų pasirinkimų yra ir gydomasis pedikiūras (arba medicininis pedikiūras), kurio metu taikomas gydymas pažeistiems, probleminiams nagams, jų profilaktinei būklei. Tad kviečiame sužinoti, kaip yra atliekama ši procedūra ir kokius sprendimus ji apima, o susidūrus su problema, kreiptis į Homo Sanus kliniką Vilniuje, kur dirbanti kvalifikuota gydytoja podologė, pasirūpins susidariusių problemų sprendimu ir profilaktika.

Gydytojo podologo paslaugų KAINAS rasite ČIA

* Gydytojo podologo konsultacija yra taikoma prieš atliekant kiekvieną procedūrą.

Kaip atliekamas gydomasis pedikiūras?

Kaip ir galima suprasti iš paslaugos pavadinimo, tai tikrai nėra įprasta pedikiūro procedūra, kurios metu koreguojama tik nagų forma ar ilgis. Ši pedikiūro rūšis rekomenduotina atlikti, kai siekiama išspręsti jau įsisenėjusias pėdų odos ar kojų nagų problemas arba užkirsti kelią naujoms. Tos problemos yra labai įvairios: didelę dalį žmonių kamuoja pėdų odos, kulnų suragėjimai, nuospaudos, kurios ne tik neleidžia mėgautis patrauklia išvaizda, mažina pasitikėjimą savimi, bet ir gali sukelti nemenką skausmą vaikštant ar bėgant ir tokiu būdu pabloginti gyvenimo kokybę, neleisti pasiekti geriausių fizinės veiklos rezultatų ir t.t. Tačiau ir tai dar ne viskas – nereikia pamiršti, kad kiekvieną dieną mūsų kojų nagams iškyla rizika patirti ir tam tikras – ūmias ar chronines traumas. dėl kurių galima ne tik prarasti sveiką ir estetišką nagų būklę, bet ir taip pat jausti diskomfortą, skausmą, vaikštant ar bėgant.

Būtent todėl gydomasis pedikiūras dar gali būti vadinamas: medicininis pedikiūras, pažeistų nagų ar probleminių nagų pedikiūras.

Dėl nepakankamo dėmesio savo kojų nagams, gali tekti susidurti ir su dar viena problema, tai – įaugę nagai. Nereikia ir sakyti – įaugęs nagas ne tik jūsų nepapuoš, bet ir taps priežastimi, kodėl eidami, bėgdami ar net sėdėdami jausite nežymų ar stiprų skausmą, kuris ne tik sugadins nuotaiką, bet ir trukdys susikaupti darbui. Atkreipti dėmesį vertėtų ir į tai, kad pasaulyje kiekvienais metais daugėja itin klastinga liga – cukriniu diabetu sergančių žmonių, be to, prognozuojama, kad ateinančiais metais jų bus dar daugiau. Belieka tik pridurti, kad šia liga sergantys asmenys susiduria su itin įvairiomis problemomis. Ypač dažnai pasitaikančios pėdų opos arba lėtai gyjančios įvairaus dydžio žaizdos padų odoje. Nereikia ir sakyti – tai priverčia pamiršti ne tik apie itin patrauklią pėdų išvaizdą, bet ir sukelia nemenką skausmą net ir sėdint. Taigi, būtent gydomasis pedikiūras yra vienas iš tų procesų, kuris padeda kovoti su ką tik įvardintos ligos pasekmėmis.

Nesunku pastebėti ir tai, kad su visomis įvardintomis problemomis suragėjimais, nuospaudomis, įtrūkimais, opomis ir t.t., nemaža dalis žmonių kovoja savarankiškai, gaminami vaistažolių antpilus, pagal šimtmečius menančius receptus, rinkdamiesi įvairius tepalus, pleistrus. Tačiau verta akcentuoti, kad tai nėra geriausi sprendimai – galite ne tik nesulaukti pageidaujamų rezultatų, bet ir dar labiau pabloginti pažeistų nagų būklę. Taigi, vos tik pastebėjus pėdų bei nagų problemas, reikėtų prisiminti, kad medicininis pedikiūras atliekamas gydytojo podologo yra pats saugiausias bei efektyviausias šių problemų sprendimo būdas.

Susidūrus su įvardintomis problemomis, nebereikėtų laukti, kol jos dar labiau paaštrės ir, kol jų šalinimui reikės skirti dar daugiau laiko bei dėmesio, nei to prireiktų dabar. Užsiregistruokite vizitui ir gydytoja podologė nuodugniai įvertin situaciją bei parinks tinkamiausius metodus bei priemones esamoms problemoms (suragėjimams, opoms ir t.t.), spręsti. Taip pat gausite ir daug vertingų patarimų, kad būtų ne tik palaikomas gydymas namų sąlygomis, bet ir užtikrinta profilaktika, padėsianti šių problemų išvengti ateityje.

Kuo medicininis pedikiūras skiriasi nuo įprasto pedikiūro, kuris atliekamas grožio salone?

Verta akcentuoti, kad labai didelė dalis žmonių dažnai negali įvardinti, kuo gydomasis pedikiūras, skiriasi nuo įprasto, kuris atliekamas bet kuriame grožio salone. Taip pat aparatinis pedikiūras yra gan dažna paslauga siūloma tiek salonuose, tiek gydytojo kabinetuose. Visos minėtos pedikiūro procedūros yra skirtos sutvarkyti nagus, odeles, tačiau tik medicinos klinikose atliekamomis procedūromis verta pasitikėti, kad jos turės naudą sveikatai. išspręs problemas, nes grožio salonuose atliekamos daugiau nukreiptos tik į pėdų, nagų gražią išvaizdą, o profesionali medicininė dalis, abai priklauso nuo procedūrą atliekančio specialisto, naudojamų priemonių. Taigi, skirtumų iš tiesų netrūksta ir būtent jie tampa tuo rodikliu, dėl kurių suprasite, kuomet pakaks įprasto pedikiūro, o kuomet jau reikalingas gydytojos podologės atliekamas medicininis pedikiūras. Jei susiduriate su tokiais nagų pažeidimais, kaip įaugę ar traumuoti nagai, nuospaudos, pėdų įtrūkimai - pats metas užsiregistruoti gydomojo pedikiūro procedūrai. Tai, kokia bus šios paslaugos trukmė bei kaina, paaiškės po to, kai bus įvertinta jūsų pėdų bei nagų būklė. Bet kokiu atveju verta pabrėžti, kad tai nėra išlaidos, tai – efektyvi investicija kiekvienam, siekiančiam patrauklios pėdų išvaizdos, probleminių nagų atstatymo, geros savijautos ir aukštesnės gyvenimo kokybės.

Taigi, jei jau kuris laikas jus kamuoja įvardintos pėdų bei nagų problemos, atsiradusios dėl įvairių priežasčių (netinkamos avalynės, o per didelio fizinio krūvio, cukrinio diabeto, chroninės ar ūmios traumos) o galbūt – siekiate joms užkirsti kelią, negaiškite laiko savarankiškam gydymui: podologo paslaugos Vilniuje – teisingiausias pasirinkimas. Be to, gydytoja podologė suteiks vertingų patarimų, kaip elgtis, kad būtų užtikrina efektyvi įvardintų problemų profilaktika. Užsiregistruokite jau dabar ir sugrąžinkite savo pėdoms patrauklią išvaizdą bei gerą savijautą sau.