Dermatovenerologo konsultacija Vilniuje Homo Sanus klinikoje reikalinga visiems, susiduriantiems ne tik su odos problemomis, bet ir su venerinėmis, lytiškai plintančiomis ligomis, lytinės sistemos sutrikimais ar seksualinio gyvenimo problemomis. Dermatovenerologo paslaugos apima tiek vyro, tiek moters odos, lytinės sistemos sutrikimų gydymą. Vizito pas gydytoją metu bus atliekami reikiami tyrimai, diagnozuota nusiskundimų priežastis bei paskirtas geriausiai Jums tinkantis gydymo būdas.

Registracija dermatovenerologo konsultacijai

Jei jaučiate simptomus, nedelskite ir kuo greičiau kreipkitės į gydytoją dermatovenerologą. Anksti diagnozuota liga užkirs kelią rimtesnių problemų atsiradimui bei apsaugos nuo suprastėjusios gyvenimo kokybės. Homo Sanus klinikoje teikiamos paslaugos pasižymi aukšta kokybe, gera kaina, o taip pat čia visuomet užtikrinamas kiekvieno paciento konfidencialumas.

Dermatovenerologo konsultacijos ir kitų paslaugų KAINOS

Ką gydo dermatovenerologas?

Gydytojas dermatovenerologas – kas tai?

Dermatovenerologas – tai medicinos gydytojas, kuris diagnozuoja ir gydo odos, jos priedų, šalia odos esančios gleivinės ligas, lytiškai plintančias infekcines ligas ir lytinės sistemos sutrikimus. Dermatovenerologijos reikšmė yra ne tik spręsti įvairias odos problemas, bet ir orientuotis į lytinės sveikatos atstatymą, lyties ar šlapimo takų uždegimų gydymą.
Dermatovenerologo konsultacija gali būti reikalinga tiek vyrams, tiek moterims, kadangi lytiškai plintančios infekcijos yra perduodamos tarp partnerių lytinių santykių metu. Taip pat moterys, kaip ir vyrai, neretai susiduria su šlapimo ar lyties takų uždegimu.
Apsilankymo metu gydytojas ne tik atlieka reikiamus tyrimus, diagnozuoja ligą ir paskiria jai tinkamą gydymą medikamentiniu ar chirurginiu būdu, bet ir pataria, kaip ateityje būtų galima viso to išvengti.

Kad aiškiau suprastumėte, su kokiomis problemomis susidurdami galite kreiptis į gydytoją dermatovenerologą, susipažinkime su pagrindinėmis paslaugomis, kurias jis teikia:

 • Venerinių, lytiškai plintančių ligų gydymas

Neatsakingas požiūris, chaotiškas lytinis gyvenimas bei kitos aplinkybės gali tapti venerinių ligų priežastimi. Negydomos lytiškai plintančios ligos neigiamai veikia žmogaus fizinę, emocinę bei psichinę būklę, blogina gyvenimo kokybę. Todėl vos pastebėjus pirmuosius ligų požymius, būtina kreiptis į dermatovenerologą.
Klinikoje Homo Sanus užtikrinamas efektyvus venerinių ligų gydymas tiek vyrams, tiek moterims, nustatomos diagnozės; gydomi makšties, gimdos kaklelio lėtiniai uždegimai, gonorėja, sifilis, genitalinės pūslelinės, genitalinės karpas, bėrimai ir kita.

 • Lytinės sistemos sutrikimų gydymas

Tai šlaplės, sėklidžių prielipų infekcijos, sutrikusio sėklos išsiliejimo, nepakankamos erekcijos, sumažėjusio potraukio santykiauti gydymas. Esant bet kuriai iš šių problemų, verta kreiptis į specialistą dėl tikslių atsiradimo priežasčių nustatymo, reikiamų tyrimų atlikimo bei efektyvaus gydymo.
Jei vyras kreipiasi į specialistą, turėdamas erekcijos arba potencijos problemų, gydytojas atlieka tyrimus ir ieško problemų mažajame dubenyje. Negydomas prostatos uždegimas visada komplikuojasi, jį gydyti būtina.

 • Sprendžiamos seksologijos problemos ir lytinių partnerių intymaus gyvenimo disharmonija

Klaidinga manyti, kad nesėkmingas vyro suartėjimas su moterimi veikia tik jo paties fizinę, emocinę bei psichinę sveikatą. Nieko panašaus – jei tokia situacija tęsiasi ilgesnį laiką, partnerių lytiniame gyvenime įsivyrauja disharmonija, o tai jau tampa abiejų problema, neigiamai paveikianti poros gyvenimą. Tad iškilus tokio pobūdžio problemoms, nereikia drovėtis ir ignoruoti šio fakto – verčiau kreiptis į specialistą - seksologą, padėsiantį rasti priežastis, kodėl susiklostė tokia situacija, ir pateiksiantį sprendimo būdus.
Dažnu atveju seksualinio gyvenimo problemos gali kilti ir dėl fizinių veiksnių, uždegimų, infekcijų, apie kurias pats žmogus be specialisto apžiūros net nenutuokia. Kuo anksčiau kreipsitės į profesionalus, tuo greičiau bus galima sugrąžinti harmoniją į jūsų bei antrosios pusės lytinį gyvenimą.

 • Diagnozuoja ir gydo odos ligas

Dermatovenerologai gydo ir odos bėrimus bei pažeidimus. Jei susiduriate su tokiomis odos problemomis kaip karpomis, apgamais, alerginiais ar kitais bėrimais, odos sudirgimais lytinių organų srityje gydytojas dermatovenerologas yra tas specialistas, kuris gali padėti jas išspręsti. Atliekama apžiūra ir tyrimas, kurio pagalba galima sužinoti, ar darinys piktybinis, ar ne, bei yra paskiriamas geriausiai Jūsų situacijai tinkantis gydymas.

 • Atliekami tyrimai vyrams ir moterims

Jei vyrui ar moteriai buvo diagnozuotas uždegimas dėl patekusių lytiškai plintančių infekcijų, tai partneriui būtinas ištyrimas dėl tų pačių infekcijų. Gydytojas dermatovenerologas konsultuoja, atlieka tyrimus tiek vyrams, tiek moterims, nes lytiškai plintančios infekcijos gali būti perduodamos tarp partnerių lytinių santykių metu. Tad prireikus su seksologija ir venerologija susijusių problemų sprendimų – genitalijų apžiūros, infekcijų, sukeliančių uždegimą ir plintančių lytinių būdu, tyrimų bei gydymo, verta kreiptis dėl konsultacijos.


DERMATOVENEROLOGO KONSULTACIJAS TEIKIA:

Dermatovenerologas, seksologas M. Buragas

Mindaugas Buragas

Gydytojas dermatovenerologas, seksologas

 • Gydytojo profesija įgyta 1984 metais Kauno medicinos institute.
 • Gydytojo dermatovenerologo kvalifikacija įgyta Charkovo gydytojų kvalifikacijos kėlimo institute.
 • Kauno dermatovenerologijos klinikoje kaupti įgūdžiai gydant pacientus, turinčius lytinės sistemos sutrikimų. 

 


Kokius simptomus pajutus reikėtų kreiptis į gydytoją dermatovenerologą?

Kaip žinia, kiekvienas susirgimas apie save praneša tam tikrais simptomais. Kuo anksčiau juos pastebite ir kreipiatės į gydytojus, tuo efektyvesnis bus gydymas ir galėsite mėgautis įprastu gyvenimu. Tad, labai svarbu žinoti, kokie simptomai yra būdingi prostatos uždegimui ar lytiškai plintančioms ligoms, nes tai dažniausiai atveda pacientus į Homo Sanus dermatovenerologo kabinetą Vilniuje:

 • dažnas bei skausmingas šlapinimasis;
 • maudimas pilvo apačioje;
 • varpos, sėklidžių, prielipų skausmas, patinimas;
 • maudimas tarpvietėje, sėklidėse, papilvėje, kryžkaulyje.

Taip pat, jei turėjote nesaugius lytinius santykius, tiek vaginalinius, oralinius ar analinius, į specialistą reikia kreiptis praėjus inkubaciniam periodui - tai yra laikui, per kurį infekcijos, patekusios į organizmą, pradeda dalintis ir žmogus tampa užkratu kitiems asmenims. Inkubaciniu periodu infekcija nėra perduodama. Jis tęsiasi skirtingą laiko tarpą, priklausomai nuo sukėlėjo rūšies, tai gali būti nuo 3 parų ar savaitės iki keleto savaičių, jeigu kalbama apie AIDS infekciją ir keletą mėnesių. Todėl įtariant susirgimą, rekomenduotina susisiekti su gydytoju, kuris patikslins, kada verta atvykti konsultacijai.

Kuo skiriasi gydytojas dermatovenerologas, dermatologas, urologas ir venerologas?

 • Dermatovenerologas – šio medicinos gydytojo reikšmė diagnozuoti ir gydyti odos bei lytiškai plintančias ligas. Jų išsilavinimas apima ir dermatologiją, ir venerologiją, todėl jie yra plataus profilio specialistai. Kai kurie iš jų daugiau orientuojasi į odos ligas, o kiti fokusuojasi į seksologiją, lytinę sveikatą ir lytiškai plintančias ligas, infekcijas, kaip būtent Homo Sanus klinikoje Vilniuje. Dažnai šios specializacijos gydytojai gali būti maišomi su urologijos specialistais, tačiau abi šios sritys apima tiek moterų, tiek vyrų lytinės sistemos sutrikimų išmanymą. Dermatovenerologijos specialistai pagal medicinos normą išmano ir moka gydyti seksualinius sutrikimus, šlaplės ir prostatos uždegimus, sėklidės prielipų uždegimą, sėklinio kalnelio uždegimą. Daugiau informacijos apie šios specializacijos gydytojų kvalifikaciją rasite ČIA.
 • Tuo tarpu, dermatologai nėra apmokyti diagnozuoti ir gydyti lytiškai plintančių infekcijų. Jie specializuojasi, gydydami odos, plaukų ir nagų ligas.
 • Urologas labiau orientuojasi į šlapimo sistemos: inkstų, šlapimo pūslės, šlaplės ligas ir reprodukcinės sistemos sutrikimus. Jie gali padėti susidūrus su šlapimo takų infekcijomis, prostatos ligomis, erekcijos sutrikimais, makšties ir gimdos kaklelio uždegimais, lytinio potraukio sumažėjimu ir kita.
 • Galiausiai, venerologas yra gydytojas, kuris diagnozuoja ir gydo tik lytiškai plintančias infekcijas. Jis neturi tiek patirties, gydydamas kitas odos ligas, kiek turi dermatologas ar dermatovenerologas.
  Taigi, nors visų šių medicinos specialistų pavadinimų reikšmė artima ir kompetencijos iš dalies sutampa, visgi tam tikri skirtumai leidžia pasirinkti jums geriausiai tinkantį ir reikalingiausią gydytoją.

Pasiruošimas vizitui pas gydytoją dermatovenerologą

Atvykę konsultacijai pacientai išsako nusiskundimus, su kokiomis problemos susiduria, kokius organizmo pokyčius pastebi. Išklausius skundus, nusprendžiama, kokius tyrimus reikia atlikti norint patvirtinti ir/ar paneigti susidariusias prielaidas ir nustatyti diagnozę. Tyrimai nėra sudėtingi, jie atliekami palyginti greitai, jiems netaikomi specialūs reikalavimai. Tik keletui tam tikrų tyrimų yra reikalinga, kad pacientas būtų nesišlapinęs kurį laiką prieš tyrimo atlikimą - apie tai prireikus informuoja gydytojas. Reikia akcentuoti, kad siekiant pačių geriausių rezultatų ir norint kuo greičiau mėgautis įprasta gyvenimo kokybe, ypač svarbu užtikrinti kokybišką bendradarbiavimą su specialistu: nenuslėpti ir neignoruoti faktų, pateikti tikslią informaciją, nesidrovėti klausti, ir, žinoma, laikytis nurodymų bei rekomendacijų.

Pabrėžtina, kad jokie klausimai, pastebėjimai, faktai apie pacientų sveikatą, įpročius gydytojo dermatovenerologo nenustebina, todėl nereiktų drovėtis ar slėpti detalių, jos gali būti reikšmingos norint išsiaiškinti tikslią sutrikimų priežastį.

Kaip užsiregistruoti pas gydytoją dermatovenerologą?

Homo Sanus klinikoje Vilniuje registracija galima internetu. Tiesiog užpildykite mūsų puslapyje esančią formą su savo kontaktiniais duomenimis bei nurodykite problemą, su kuria susiduriate. Per 24 valandas mes su Jumis susisieksime, patikslindami vizito datą ir laiką. Jei jums patogiau registruotis telefonu, galite tai padaryti, skambindami į registratūrą numeriu +370 699 99575.
Taip pat, mūsų internetinėje svetainėje yra galimybė klausti gydytojo, užklausos forma pateikiant rūpimą klausimą. Atsakymą į jį gausite per 24 valandas elektroniniu paštu.
Nepriklausomai nuo to, ar užsiregistruosite vizitui mūsų klinikoje, ar užduosite klausimą internetu, garantuojame visišką konfidencialumą.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia gydytojo dermatovenerologo konsultacijos kaina?

Gydytojo dermatovenerologo konsultacija Homo Sanus klinikoje kainuoja nuo 50 eurų.

Ką gydo gydytojas dermatovenerologas?

Dermatovenerologas - odos ir venerinių ligų gydytojas. Įprastai šios specialybės gydytojai fokusuojasi labiau į vieną ar kitą iš sričių. Vieni orientujasi daugiau į odos ligas: odos pakitimai, navikai, bėrimai, karpos ir pan. Kiti dermatovenerologijos specialistai fokusuojasi į seksologiją ir lytinę sveikatą, gydo lytiniu keliu plinčančias ligas, infekcijas, šlapimo sistemos uždegimus, padeda nustatyti prostatos ar erekcijos sutrikimų priežastis, gydo lytinių organų karpas.