„Homo Sanus“ klinikoje pacientams teikiamos profesionalios dermatovenerologo paslaugos Vilniuje.

Gydytojas dermatovenerologas diagnozuoja bei gydo lytinės sistemos sutrikimus, venerines ligas ir kita. Dermatovenerologo paslaugos apima tiek vyro, tiek moters odos, lytinės sistemos sutrikimų gydymą. Dažnai šios specializacijos gydytojai gali būti maišomi su urologijos specialistais, tačiau abi šios sritys apima tiek moterų, tiek vyrų lytinės sistemos sutrikimų išmanymą. Dermatovenerologijos specialistai pagal medicinos normą išmano ir moka gydyti seksualinius sutrikimus, šlaplės ir prostatos uždegimus, sėklidės prielipų uždegimą, sėklinio kalnelio uždegimą. Daugiau informacijos apie šios specializacijos gydytojų kvalifikaciją rasite čia.

Siūlomos gydytojo dermatovenerologo paslaugos: 

 • Lytinės sistemos sutrikimų gydymas

Tai šlaplės, sėklidžių prielipų infekcijos, sutrikusio sėklos išsiliejimo, nepakankamos erekcijos, sumažėjusio potraukio santykiauti gydymas.  Esant bet kuriai iš šių problemų, verta kreiptis į specialistą dėl tikslių atsiradimo priežasčių nustatymo, reikiamų tyrimų atlikimo bei efektyvaus gydymo.

Jei vyras kreipiasi į specialistą, turėdamas erekcijos arba potencijos problemų, gydytojas atlieka tyrimus ir ieško problemų mažajame dubenyje. Negydomas prostatos uždegimas visada komplikuojasi, jį gydyti būtina. 

 • Venerinių, lytiškai plintančių ligų gydymas

Neatsakingas požiūris, chaotiškas lytinis gyvenimas bei kitos aplinkybės gali tapti venerinių ligų priežastimi. Negydomos lytiškai p0lintančios ligos neigiamai veikia žmogaus fizinę, emocinę bei psichinę būklę, blogina gyvenimo kokybę. Todėl vos pastebėjus pirmuosius ligų požymius, būtina kreiptis į dermatovenerologą.

Klinikoje Homo Sanus užtikrinamas efektyvus venerinių ligų gydymas tiek vyrams, tiek moterims, nustatomos diagnozės; gydomi makšties, gimdos kaklelio lėtiniai uždegimai, gonorėja, sifilis, genitalinės pūslelinės, genitalinės karpas, bėrimai ir kita.

 • Sprendžiamos seksologijos problemos ir lytinių partnerių intymaus gyvenimo disharmonija

Klaidinga manyti, kad nesėkmingas vyro suartėjimas su moterimi, veikia tik jo paties fizinę, emocinę bei psichinę sveikatą. Nieko panašaus – jei tokia situacija tęsiasi ilgesnį laiką, partnerių lytiniame gyvenime įsivyrauja disharmonija, o tai jau tampa abiejų problema, neigiamai paveikianti poros gyvenimą. Tad iškilus tokio pobūdžio problemoms, nereikia drovėtis ir ignoruoti šio fakto – verčiau kreiptis į specialistą - seksologą, padėsiantį rasti priežastis, kodėl susiklostė tokia situacija ir pateiksiantį sprendimo būdus.

Dažnu atveju seksualinio gyvenimo problemos gali būti įtakotos ir fizinių veiksnių, uždegimų, infekcijų, apie kurias pats žmogus be specialisto apžiūros net nenutuokia. Kuo anksčiau kreipsitės į profesionalus, greičiau bus galima sugrąžinti harmoniją į jūsų bei antrosios pusės lytinį gyvenimą.

 • Atliekami tyrimai vyrams ir moterims

Jei vyrui ar moteriai buvo diagnozuotas uždegimas dėl patekusių lytiškai plintančių infekcijų, tai partneriui būtinas ištyrimas dėl tų pačių infekcijų. Gydytojas dermatovenerologas konsultuoja, atlieka tyrimus tiek vyrams, tiek moterims, nes lytiškai plintančios infekcijos gali būti perduodamos tarp partnerių lytinių santykių metu. Tad prireikus su seksologija ir venerologija susijusių problemų sprendimų – genitalijų apžiūros, infekcijų, sukeliančių uždegimą ir plintančių lytinių būdu, tyrimų bei gydymo, verta kreiptis dėl konsultacijos.

 

Dermatovenerologas, seksologas M. Buragas

DERMATOVENEROLOGO KONSULTACIJAS TEIKIA:

Mindaugas Buragas

Gydytojas dermatovenerologas, seksologas

 • Gydytojo profesija įgyta 1984 metais Kauno medicinos institute.
 • Gydytojo dermatovenerologo kvalifikacija įgyta Charkovo gydytojų kvalifikacijos kėlimo institute.
 • Kauno dermatovenerologijos klinikoje kaupti įgūdžiai gydant pacientus, turinčius lytinės sistemos sutrikimų. 

 

Jei pajutote nemalonių pojūčių dubens srityje ar turite problemų su lyties sistema siūlome kreiptis į „Homo Sanus“ kliniką, kur Jumis bus pasirūpinta

Dermatovenerologinių ligų simptomai

Kaip žinia, kiekvienas susirgimas apie save praneša tam tikrais simptomais, ir kuo anksčiau juos pastebėsite bei kreipsitės į specialistus, tuo efektyvesnis bus gydymas ir galėsite mėgautis įprastu gyvenimu. Tad labai svarbu žinoti, kokie simptomai yra būdingi prostatos uždegimui ar lytiškai plintančioms ligoms, nes tai dažniausiai atveda pacientus į dermatovenerologo kabinetą. Tad, jei jau kurį laiką pastebite žemiau išvardintus simptomus vertėtų kreiptis į specialistus – tikėtina, kad šie ženklai byloja apie rimtus susirgimus.

 • dažnas bei skausmingas šlapinimasis;
 • maudimas pilvo apačioje;
 • varpos, sėklidžių, prielipų skausmas, patinimas;
 • maudimas tarpvietėje, sėklidėse, papilvėje, kryžkaulyje.

Taip pat, jei turėjote nesaugius lytinius santykius, tiek vaginalinius, oralinius ar analinius, į specialistą reikėtų kreiptis praėjus inkubaciniam periodui - tai yra, laikui per kurį infekcijos patekę į organizmą pradeda dalintis ir žmogus tampa užkratus kitiems asmenims. Inkubaciniu periodu infekcija nėra perduodama. Inkubacinis laikotarpis tęsiasi skirtingą laiko tarpą, priklausomai nuo sukėlėjo rūšies, tai gali būti nuo 3 parų ar savaitės iki keletos savaičių, jeigu kalbama apie AIDS infekciją ir keletą mėnesių. Todėl įtariant susirgimą, rekomenduotina susisiekti su gydytoju, kuris patikslins kada verta atvykti konsultacijai.

Pasiruošimas vizitui pas gydytoją dermatovenerologą

Atvykę konsultacijai pacientai išsako nusiskundimus, su kokiomis problemos susiduria, kokius organizmo pokyčius pastebi. Išklausius skundus, nusprendžiama, kokius tyrimus reikia atlikti norint patvirtinti ir/ar paneigti susidariusias prielaidas ir nustatyti diagnozę. Tyrimai nėra sudėtingi, jie atliekami palyginti greitai, jiems netaikomi specialūs reikalavimai. Tik keletui tam tikrų tyrimų yra reikalinga, kad pacientas būtų nesišlapinęs kurį laiką prieš tyrimo atlikimą - apie tai prireikus informuoja gydytojas. Reikia akcentuoti, kad siekiant pačių geriausių rezultatų ir norint kuo greičiau mėgautis įprasta gyvenimo kokybe, ypač svarbu užtikrinti kokybišką bendradarbiavimą su specialistu: nenuslėpti ir neignoruoti faktų, pateikti tikslią informaciją, nesidrovėti klausti, ir, žinoma, laikytis nurodymų bei rekomendacijų.

Pabrėžtina, kad jokie klausimai, pastebėjimai, faktai apie pacientų sveikatą, įpročius gydytojo dermatovenerologo nenustebina, todėl nereiktų drovėtis ar slėpti detalių, jos gali būti reikšmingos norint išsiaiškinti tikslią sutrikimų priežastį.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia gydytojo dermatovenerologo konsultacijos kaina?

Gydytojo dermatovenerologo konsultacija Homo Sanus klinikoje kainuoja nuo 40 eurų.

Ką gydo gydytojas dermatovenerologas?

Dermatovenerologas - odos ir venerinių ligų gydytojas. Įprastai šios specialybės gydytojai fokusuojasi labiau į vieną ar kitą iš sričių. Vieni orientujasi daugiau į odos ligas: odos pakitimai, navikai, bėrimai, karpos ir pan. Kiti dermatovenerologijos specialistai fokusuojasi į seksologiją ir lytinę sveikatą, gydo lytiniu keliu plinčančias ligas, infekcijas, šlapimo sistemos uždegimus, padeda nustatyti prostatos ar erekcijos sutrikimų priežastis, gydo lytinių organų karpas.