„Homo Sanus“ klinikoje pacientams teikiamos profesionalios dermatovenerologo paslaugos Vilniuje.

Gydytojas dermatovenerologas diagnozuoja bei gydo lytinės sistemos sutrikimus, venerines ligas ir kt. 

Siūlomos gydytojo dermatovenerologo paslaugos: 

  • Lytinės sistemos sutrikimų gydymas.

Tai šlaplės, sėklidžių prielipų, sutrikusio sėklos išsiliejimo, nepakankamos erekcijos, sumažėjusio potraukio santykiauti gydymas.

Jei vyras kreipiasi į specialistą, turėdamas erekcijos arba potencijos problemų, gydytojas atlieka tyrimus ir ieško problemų mažajame dubenyje. Negydomas prostatos uždegimas visada komplikuojasi, jį gydyti būtina. 

  • Venerinių ligų gydymas

Dermatovenerologas nustato diagnozę ir gydo makšties, gimdos kaklelio lėtiniius uždegimus, gonorėją, sifilė, genitalines pūslelines, genitalines karpas, bėrimus ir kt. 

  • Sprendžiamos seksologijos problemos ir lytinių partnerių intymaus gyvenimo disharmonija.

Jei vyrui nesiseka suartėti su savo moterimi, jis gali jaustis prislėgtas, nepilnavertis ir nedarbingas. Esant gerai funkcijai, atvirkščiai – energingas ir pakylėtas. Tad seksologines problemas spręsti būtina, nes tai gali padėti išsaugoti normalią asmens psichologinę būseną ir gerus šeimos santykius.  

  • Atliekami tyrimai vyrams ir moterims.

Jei vyrui diagnozuotas uždegimas, ar lytiškai plintanti liga, tirtis reikia ir moteriai. Tokio tipo tyrimai atliekami vyrams bei moterims apsilankius gydytojo dermatovenerologo kabinete. Tačiau šiuo metu nėštumo diagnostikos paslaugos neteikiamos. Tiriamos tik su seksologija ir venerologija susijusios problemos: genitalijų apžiūra, infekcijų, sukeliančių uždegimą ir plintančių lytinių būdu, tyrimai bei gydymas. 

 

Dermatovenerologas, seksologas M. Buragas

DERMATOVENEROLOGO KONSULTACIJAS TEIKIA:

Mindaugas Buragas

Gydytojas dermatovenerologas, seksologas

  • Gydytojo profesija įgyta 1984 metais Kauno medicinos institute.
  • Gydytojo dermatovenerologo kvalifikacija įgyta Charkovo gydytojų kvalifikacijos kėlimo institute.
  • Kauno dermatovenerologijos klinikoje kaupti įgūdžiai gydant pacientus, turinčius lytinės sistemos sutrikimų. 

 

Jei pajutote nemalonių pojūčių dubens srityje ar turite problemų su lyties sistema siūlome kreiptis į „Homo Sanus“ kliniką, kur Jumis bus pasirūpinta

 ,,Homo Sanus'' dermatovenerologas Vilniuje pasirūpins Jūsų seksualine sveikata. O jei esate iš kito miesto – ne bėda. „Homo Sanus“ klinikoje priimami pacientai ir iš kitų miestų, svarbiausia, nepamiršti iš anksto prisiregistruoti. 

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia gydytojo dermatovenerologo konsultacijos kaina?

Gydytojo dermatovenerologo konsultacija Homo Sanus klinikoje kainuoja nuo 40 eurų.

Ką gydo gydytojas dermatovenerologas?

Dermatovenerologas - odos ir venerinių ligų gydytojas. Įprastai šios specialybės gydytojai fokusuojasi labiau į vieną ar kitą iš sričių. Vieni orientujasi daugiau į odos ligas: odos pakitimai, navikai, bėrimai, karpos ir pan. Kiti dermatovenerologijos specialistai fokusuojasi į seksologiją ir lytinę sveikatą, gydo lytiniu keliu plinčančias ligas, infekcijas, šlapimo sistemos uždegimus, padeda nustatyti prostatos ar erekcijos sutrikimų priežastis, gydo lytinių organų karpas.