Kojų nagai – tai ne tik spalvingas pedikiūras, patraukli išvaizda. Nereikia pamiršti, kad yra gausu su nagų būkle susijusių problemų, dėl kurių nebe tik nebegalima mėgautis patrauklia išvaizda, bet ir kartais jaučiamas diskomfortas ar net skausmas. Viena tokių problemų yra ir nago įaugimas, kurios tikrai nereikėtų bandyti išspręsti savarankiškai, kadangi tik tokiu atveju, iškyla tikimybė, kad dėl žinių trūkumo ar netinkamai priimtų sprendimų, tik dar labiau pabloginsite situaciją.

Pastebima, kad rankų nagai neįauga, tvarkomi tik kojų įaugę nagai.

Įaugęs nagas tai viena iš labai skausmingų nago deformacijų. Ji formuojasi, kai nago plokštelė įauga į šoninį volelį, oda aplink nagą parausta, patinsta, supūliuoja. Skauda einant, judinant.

Įaugusio nago tvarkymo - korekcijos KAINA 80 Eur  PLAČIAU

* Gydytojo konsultacija taikoma prieš suteikiant gydymo paslaugą. Gydytojo konsultacijos kaina, neįeina į aukščiau pateiktą kainą.

Požymiai

Dėmesį verta atkreipti į tai, kad nemaža dalis žmonių nėra linkę iš karto pastebėti, kokie ženklai rodo, kad nagas yra įaugęs ir reikalingas vizitas pas podologą. Vis dėlto, jei pastebėjote, kad:

  • nago plokštelė yra įaugusi į šoninį volelį;
  • oda aplink nagą yra įraudusi, patinusi;
  • nago šone prasidėjo pūliavimas;
  • jaučiate diskomfortą ar skausmą eidami ar net sėdėdami.

Šie požymiai praneša, kad yra reikalingas įaugusio nago tvarkymas. Šiai procedūrai - nago korekcijai yra reikalingi atitinkami įrankiai, todėl būtina apsilankyti pas gydytoją podologą. Net jei pastebėjote keletą iš šių požymių, verta apsilankyti pas profesionalus, kad būtų įvertinta situacija bei parinkti tinkamiausi gydymo sprendimai. 

Kaip tvarkomi įaugę kojų nagai?

Kiekvienas įaugusio nago atvejis yra unikalus, jis nustatomas gydytojo apžiūros metu. Įprastai korekcijos metu dalinai atidalinama nago plokštelė, atliekama tamponada ir toliau atliekamos profilaktinės procedūros. Dažnai situaciją galima išspręsti be intervencinių procedūrų, bet kartais pasitaiko atvejų, kuomet reikalinga ir įaugusio nago operacija.

Homo Sanus klinikos gydytoja podologė tvarko be chirurginės intervencijos, prireikus chirurginės procedūros - pacientas siunčiamas į kitą atitinkamą paslaugą teikiančią kliniką.

Įaugusio nago korekcijos kaina: 40 Eur

Negydant įaugusio nago laukia komplikacijos bei uždegiminė reakcija, kuri gali baigtis kraujo užkrėtimu.

Taigi, išmintingesnis pasirinkimas – vizitas pas podologą, kuris, įvertins situaciją, parinks tinkamiausius gydymo būną, patars, kaip ateityje sumažinti nagų įaugimo tikimybę ir, žinoma, sugrąžins estetišką pėdų bei nagų išvaizdą.

Kviečiame registruotis pas gydytoją podoogę, kuri sutvarkys įaugusius nagus.