Lytinį aktyvumą labai veikia ligos. Noras mylėtis gali sumažėti sergant cukriniu diabetu. Tokiu atveju susiaurėja kraujagyslės, net ir tos, kuriomis kraujas priteka į lyties organus ir nervinius centrus, reguliuojančius šių organų veiklą. Blogai jaučiasi žmonės, kurių kraujospūdis per didelis, taip pat sergantieji inkstų, skydliaukės, prostatos išvešėjimo ar ginekologinėmis ligomis. Jeigu mylintis skauda stuburą, sąnarius, tai neišvengiamai kelia nepasitenkinimą. Todėl vyras ir vengia suartėti.

Intymiems santykiams koją kiša ir depresija. Sunkiausia – pavasarį. Trūksta vitaminų, net dirbant mėgstamą darbą, svyra rankos. Būna tokių juodų periodų, kai atrodo, kad ant galvos sugriūva visi pasaulio rūpesčiai: stringa verslo planai, užsikerta automobilis, vaikas susižaloja ranką... Sunkūs išgyvenimai slopina libido. Jei tokiu metu vyras mėgins išsivaduoti iš įtampos lytiniu aktu, erekcija gali būti neilga, ejakuliacija – ankstyva, orgazmas – greitas ir trumpas. Dar blogiau, jei varpa praranda stangrumą. Kad palengvintumėte savo partnerio rūpesčių naštą, bent jau savaitgaliais nuveikite ką nors smagaus. Pasiklausykite muzikos, pasižiūrėkite gerą komediją, prisiminkite linksmas praeities akimirkas. Jei tokia padėtis užtrunka, prisiimkite dalį atsakomybės.

Seksopatologo kabinete visada yra du foteliai. Jei ateisite kartu, lengviau įveiksite intymių nesutarimų krizę.

MŪSŲ PRIVALUMAI

  • „Homo Sanus“ klinika dirba nuo 2005-ųjų metų, o specialistų darbo patirtis - 20 metų.
  • „Homo Sanus“ klinika specializuojasi vyrų ir moterų lytinės sistemos sutrikimų gydyme.
  • „Homo Sanus“ privačioje klinikoje pacientams skiriamas ypatingas dėmesys ir tiek laiko, kiek jiems reikia. 
  • Visi tyrimai paimami klinikoje ir atliekami akredituotose laboratorijose.
  • Suprantame, kad mūsų pacientų sveikatos sutrikimai apima itin subtilią gyvenimo sritį, todėl „Homo Sanus“ klinikoje garantuojamas konfidencialumas ir anonimiškumas.
  • Esant poreikiui gydytojas išrašo siuntimą pas kitą specialistą.

Susisiekite su mumis, ir mes Jums padėsime!

Dermatovenerologo, seksologo, urologo konsultacijos bei paslaugos Vilniuje

 

Neramina įvairiausi seksualiniai ar lytinės sistemos negalavimai? O gal atsitiko kažkas, apie ką norėtumėte pasitarti su specialistu, tačiau nedrįstate apsilankyti klinikoje? Tiek vyrai, tiek moterys gali su gydytoju konsultuotis internetu.

Klausimus gydytojui galite drąsiai užduoti užpildę klausimo formą ir greitai sulauksite gydytojo specialisto atsakymo.


GARANTUOJAME VISIŠKĄ KONFIDENCIALUMĄ 

INFORMACIJA PRIEŠ VIZITĄ