Podologija – pėdų ir kojų nagų ligų gydymas ir profilaktika.

PODOLOGO PASLAUGAS TEIKIA:

Vilija Jackienė

  • Gydytojo profesiją įgyta 1982m. Kauno medicinos institute.
  • Gydytojo dermatovenerologo kvalifikaciją įgyta Charkovo gydytojų kvalifikacijos kėlimo institute.
  • Nuo 1984 m. gydytoja dermatovenerologe dirba ir Varėnos ligoninėje.
  • 2010-2019m. dirbo VRM Medicinos centre gydytoja dermatovenerologe.
  • Sukaupta didelė darbo patirtis diagnozuojant bei gydant odos ligas.

Gydytojo podologo paslaugų KAINOS

* Gydytojo podologo konsultacija yra taikoma prieš atliekant kiekvieną procedūrą.

Nereikia ir sakyti – jei norime jaustis gerai, turime skirti ypatingą dėmesį kiekvienai kūno daliai. Pėdos – viena jų. Tik tinkamai jas prižiūrint bei puoselėjant, džiaugsitės estetiška jų išvaizda, puikia būkle bei lengvumu, kuris leis įveikti net tolimiausius atstumus. Yra daugybė priemonių bei paslaugų, kurias galite rinktis, norėdami tinkamai puoselėti savo pėdas, o podologo paslaugos – vienas galimų pasirinkimų.

Gydytojas podologas – specialistas, kuris, turi reikiamą kvalifikaciją, gali išspręsti itin sudėtingas pėdų bei nagų problemas: pašalinti jaučiamą diskomfortą ar skausmą ir sugrąžinti joms sveiką bei nepriekaištingą išvaizdą. Darbui atlikti naudojamos profesionalios, itin aukštos kokybės priemonės bei reikmenys.

Podologo sprendžiamos problemos: įaugę nagai, nuospaudos, skilinėjanti padų oda ir pan. Tai, kaip ilgai truks pėdų bei nagų gydymas, priklausys nuo konkrečios paciento situacijos, tačiau bet kokiu atveju svarbu akcentuoti, kad podologija – vienas efektyviausių būdų išspręsti esamas problemas.

Kada reikia kreiptis į gydytoją podologą?

Kreiptis į gydytoją podologą Vilniuje, klinikoje Homo Sanus, reikia pajutus, kad pėdų odos problemos kelia skausmą, diskomfortą, pasikeičia nagų spalva, forma, struktūra.

Dėmesį verta atkreipti į tai, kad labai didelė dalis žmonių nepastebi skirtumų, pranešančių apie tai, kuomet apsilankymo pas pedikiūro specialistą gali nebepakakti ir reikėtų kreiptis į podologą. Apsilankymas pas pedikiūro specialistą yra puikus ir pakankamas sprendimas, jei jūsų tikslas – pašalinti suragėjusią pėdų odą, negyvas ląstelės, koreguoti kojų nagų formą, ilgį, suteikti jiems estetišką išvaizdą, naudojant laką arba gelį.

Tačiau, kai akivaizdžiai pasikeičia nagų forma, spalva, struktūra; kai pėdų ir nagų išvaizda ne tik nebeatrodo estetiškai, bet ir kelia diskomfortą; kai jaučiami nemalonūs pojūčiai vaikštant ar tiesiog sėdint, ar netgi, kai pėdų problemos sukelia skausmą, tai yra aiškūs ženklai, kad jums reikalingos podologo paslaugos ir įprastos pedikiūro ar manikiūro procedūros salone nepakaks.

Podologo paslaugos Vilniuje, klinikoje Homo Sanus puikus pasirinkimas, jei reikalingas profesionalumas ir efektyvūs sprendimai, siekiant išspręsti nagų bei pėdų problemas bei sugrąžinti sveiką ir patrauklią jų išvaizdą. Žinoma, klinikoje dirbantys specialistai padeda ne tik spręsti nagų bei pėdų problemas, bet ir atsako į visus iškilusius klausimus, pateikia reikalingus profesionalius patarimus, kurių laikydamiesi, galėtumėte užtikrinti puikią jų būklę ateityje.