Jei norite džiaugtis itin estetiška pėdų išvaizda bei gerai jaustis, svarbu išvengti odos suragėjimo. Dažniausiai pasitaiko kulnų suragėjimas, kurį dažnai žmonės bando pašalinti savarankiškai, bet efektyviausias bei naudingiausias pasirinkimas yra profesionalus kulnų suragėjimo tvarkymas pas gydytoją podologą.

Kulnų suragėjimo šalinimo KAINA 30 Eur  PLAČIAU

* Gydytojo konsultacija taikoma prieš suteikiant gydymo paslaugą. Gydytojo konsultacijos kaina, neįeina į aukščiau pateiktą kainą.

Kaip suprasti, kad pats metas kreiptis į specialistą ir kas gali nutikti, jei to nedarysite?

Jei suragėjusi pėdų oda ne tik atrodo neestetiškai, bet ir kelią diskomfortą einant, tai – aiškūs simptomai, kad jums reikalingos podologo paslaugos Vilniuje bei efektyvus gydymas. Esant kulnų suragėjimui, einant krūvis tenka suragėjusioms kulno vietoms, jos spaudžia apatinius odos sluoksnius, kuriuose yra nervinės lastelės. Žmogus jaučia skausmą, kuris negydant vis stiprėja. 

Kaip atliekamas kulnų suragėjimo tvarkymas?

Suragėję kulnai tvarkomi gydytojo podologo specialios procedūros metu. Suragėjimų šalinimo procedūros metu kulnų oda dezinfekuojama, suminkštinama, podologiniu aparatu pašalinamas suragėjęs odos sluoksnis, atveriamos fisūros dirbant su įvairiomis frezomis.

Kviečiame registruotis pas Homo Sanus klinikos gydytoją podologę, kuri pašalins kulnų suragėjimus ir suteiks visą reikiamą gydymą.