Sveikos ir gražios pėdos yra estetiškos išvaizdos ir geros savijautos garantas. Vis dėlto, taip pat nereikia pamiršti, kad daugybė žmonių susiduria su įvairiomis problemomis, kurios ne tik neleidžia džiaugtis patrauklia išvaizda, bet ir kelia tam tikrą diskomfortą, todėl norint išspręsti susidariusias problemas, būtinas gydymas. Viena tokių problemų, su kuria, beje, susiduriama ypač dažnai, yra ir nuospaudos. Jos atsiranda dėl netinkamos arba nekokybiškos avalynės, didelio fizinio krūvio ar dėl įgimtos pėdų deformacijos.

Nuospaudų šalinimo KAINA 70 Eur  PLAČIAU

* Gydytojo konsultacija taikoma prieš suteikiant gydymo paslaugą. Gydytojo konsultacijos kaina, neįeina į aukščiau pateiktą kainą.

Kodėl yra reikalingas profesionalus nuospaudų šalinimas, ir, kaip suprasti, kad jau laikas apsilankyti pas podologą?

Verta akcentuoti, kad labai didelė dalis žmonių, susidūrusių su šia problema, dažniausiai yra linkę rinktis vieną iš dviejų variantų – arba apskritai ignoruoti nuspaudą arba šalinti savo jėgomis. Šiam tikslui žmonės renkasi pačias įvairiausias priemones: tepalus, pleistrus ar metodus – odos minkštinimą, dezinfekavimą. Tačiau nei dėmesio nekreipimas į problemą, nei bandymas ją pašalinti savo jėgomis, tikrai nėra išmintingi, kadangi galite tik dar labiau pabloginti padėtį, tad vėliau net ir profesionalus nuospaudų gydymas gali užsitęsti kur kas ilgiau, pareikalautų daugiau dėmesio ir išlaidų. Jei pastebite, kad nuospaudos atsirado ant pėdos, kojų pirštų ne tik nedingsta jau kurį laiką, bet ir kelia diskomfortą, pats metas kreiptis į profesionalus, kad būtų atliktas efektyvus nuospaudų šalinimas Vilniuje.

Kodėl nuospaudos sukelia skausmą?

Didelė dalis žmonių, susidūrusių su šia problema, pastebi, kad nereikia ilgai laukti, kol nuospaudos sukels skausmą. Taip nutinka todėl, kad einant arba bėgant, krūvis ir tenka būtent nuospaudai, ji spaudžia apatinius odos sluoksnius, kuriuose yra nervinės ląstelės, taigi, žmogus jaučia skausmą, kuris ne tik gadina nuotaiką, bet ir gerokai apsunkina judėjimo procesus. Na, o tuo atveju, jei nėra atliekamas profesionalus nuospaudų šalinimas, tai skausmas dažniausiai tik dar labiau stiprėja, prastindamas kasdienio gyvenimo kokybę.

Kaip atliekamas profesionalus nuospaudų gydymas?

Nuospaudos gali būti šalinamos įvairiomis priemonėmis, tačiau klinikos dažniausiai taiko lazerio procedūras arba nuospaudų naikinimą frezomis. Homo Sanus gydytoja podologė nuospaudas šalina frezomis.

Ne paslaptis, kad kiekvieno paciento situacija yra individuali, tad gydytojas pirmiausia ją išsamiai įvertina ir parenka tinkamiausius sprendimus, tačiau paprastai šis procesas atrodo štai taip: oda yra dezinfekuojama bei suminkštinama, naudojant aukštos kokybes priemones, o podologiniu aparatu pašalinamas suragėjęs odos sluoksnis, pasirinkus tinkamas frezas. 

Svarbu akcentuoti, kad profesionalus nuospaudų gydymas apima ne tik jų šalinimą, odos tvarkymą, bet ir itin vertingus patarimus, kurių paisydami, sumažinsite nuospaudų atsiradimo tikimybę ateityje. Gydytoja podologė klinikoje homo Sanus Vilniuje patars, ką daryti, kad būtų užtikrinta tinkama profilaktika. Galbūt pastebėsite, kad renkatės netinkamą avalynę ir nuspręsite investuoti į idealiai galinčią pateisinti jūsų lūkesčius, o galbūt – nuspręsite iš naujo įvertinti jums tenkančius fizinius krūvis ir juos šiek tiek pakoreguoti.

Nuospauda ant pėdos ne tik kelia diskomfortą, neleidžia mėgautis estetiška pėdų išvaizda, bet ir gali sukelti skausmą, apsunkinti judėjimą, o nesprendžiama problema tik dar labiau aštrėja, ir vėliau jos šalinimas gali pareikalauti dar daugiau jūsų kantrybės, laiko bei išlaidų. 

Kviečiame registruotis pas Homo Sanus klinikos Vilniuje gydytoją podologę, kuri pašalins nuospaudas ir suteiks visą reikiamą gydymą.