Kiekvieno iš mūsų diena susideda iš daugybės įvairių veiklų bei procesų, kurių metu ne tik siekiame tam tikrų rezultatų, bet ir iškyla tikimybė susidurti su tam tikromis traumomis. Kojų nagų ar rankų nagų traumos tikrai dažnos, bet taip pat dažnai laikomos nereikšmingomis ir ilgai ignoruojamos, laukiant kol nemalonūs, skausmingi pojūčiai praeis savaime. Tačiau numuštas, traumuotas nagas be specialaus gydymo gali sukelti daug nepatogumų ir komplikuotis, visiškai taip pat, kaip ir kitų kūno dalių traumos, kurios dažnai atrodo daug rimtesnės.

Traumuono nago gydymo - korekcijos KAINA 70 Eur  PLAČIAU

* Gydytojo konsultacija taikoma prieš suteikiant gydymo paslaugą. Gydytojo konsultacijos kaina, neįeina į aukščiau pateiktą kainą.

Kaip dažniausiai pažeidžiami nagai ir kada verta kreiptis dėl gydymo?

Traumos, kuriomis dažniausiai pažeidžiami kojų ar rankų nagai būna ūmios ir/ar chroninės:

Ūmios: užkrito sunkus daiktas, priverta durimis.

Chroninės: nagas auga storas dėl nuolatinio pažeidimo (trynimosi, psaudimo) einant, nepatogios avalynės, sporto, šokių ar kito aktyvaus fizinio judėjimo metu.

Taigi, šiais atvejais yra reikalinga kreiptis į gydytoją podologą, kuris galėtų padėti išgydyti traumuotą nagą. 

Negydomos nago traumos pasekmės

Dažnai žmonės vengia kreiptis į specialistus, tikėdamiesi, kad traumos padariniai išnyks savaime ir vėl bus galima džiaugtis puikia rankų ar kojų nagų išvaizda bei gera savijauta. Tačiau taip nutinka ne visada – kur kas dažniau, neskiriant dėmesio traumuoto nago gydymui, tenka susidurti su nago skausmu, hematomos atsiradimu, plokštelės įtrūkimu.

Ilgą laiką negydant traumuoto nagu žūsta ir onichoblastai, todėl susidaro itin palankios sąlygos atsirasti infekcijai. Tada traumuoto nago gydymas trunka ilgiau, yra sudėtingesnis ir sukelia daug nemalonių pojūčių. 

Būtent todėl nago traumos gydymas yra būtinas.

Susidūrus su ūmine ar chronine nago trauma, nedelskite – iš karto kreipkitės į specialistą - podologą Vilniuje, kad būtų tinkamai įvertinta situacija bei paskirtas gydymas, efektyviai pašalinti traumos padariniai, sukeltas skausmas bei diskomfortas, o taip pat – užkirstas kelias infekcijai bei sugrąžinta estetiška išvaizda.

Kviečiame registruotis pas Homo Sanus klinikos gydytoją podologę.