Prostata – tai vyro šlapimo sistemos organas – liauka, gaminanti tirštą skystį, kuris maišosi su sperma ir tampa sėklos skysčio dalimi. Kiekvienam vyrui perkopus 50 metų, gali atsirasti prostatos problemų. Visos prostatos ligos gydomos skirtingai, taip pat skiriasi ir ligų profilaktika, todėl kiekvienu atveju reikalingi kruopštūs tyrimai.

Dažniausios prostatos ligos - tai prostatos išvešėjimas, prostatitas ir įvairūs prostatos augliai ar vėžys. Pastebėję bet kuriuos kelis šių ligų simptomus, būtinai kreipkitės į urologą.

Prostatos išvešėjimas. Apie šią prostatos ligą gali pranešti tokie simptomai kaip dažnas šlapinimasis, ypač naktį, skausmas šlapinantis, silpna šlapimo srovė ir svorio netekimas. Tai dažniausiai vyrams pasitaikanti prostatos liga, kuri gydoma medikamentiniu būdu, augaliniais preparatais, taip pat 5-alfa reduktazės inhibitoriais, galiausiai taikomas ir chiruginis gydymas arba minimaliai invazinės procedūros.

Prostatitas – tai uždegimas, apie kurį praneša sunkus ir skausmingas šlapinimasis, kartais karščiavimas, skausmas dubenyje. Ši prostatos liga gydoma antibiotikais.

Prostatos vėžys – tai piktybinis auglys, kuris išsivysto dėl pernelyg intensyvaus ląstelių dalijimosi. Prostatos srityje susidaro ląstelinis darinys, kuris pradeda spausti ir kitus organus bei pavojingai plėstis. Patariame vyrams nuolatos tikrintis dėl prostatos vėžio, nes jo požymiai pastebimi ir diagnozuojami dažniausiai jam jau pažengus. Kiekviena šios prostatos ligos stadija gydoma skirtingai. Priklausomai nuo vėžio išplitimo taikomas chirurginis, spindulinės terapijos, hormonų terapijos gydymas ir panašiai.

Kviečiame kreiptis į mūsų kliniką, jeigu skundžiatės seksualiniais sutrikimais ar urologinėmis problemomis ir Jums reikalinga seksologo, dermatovenerologo ar urologo konsultacija. Mūsų klinikoje dirbantys specialistai pasirūpins efektyviu sveikatos problemų šalinimu. Seksologo, dermatovenerologo ir urologo paslaugos „Homosanus“ klinikoje atliekamos anonimiškai, atsižvelgiant į paciento pageidavimus, ir atliekant visus būtinus tyrimus. Kviečiame susisiekti su mumis svetainėje nurodytais kontaktais.

Dermatovenerologo, seksologo, urologo konsultacijos bei paslaugos Vilniuje

 

Neramina įvairiausi seksualiniai ar lytinės sistemos negalavimai? O gal atsitiko kažkas, apie ką norėtumėte pasitarti su specialistu, tačiau nedrįstate apsilankyti klinikoje? Tiek vyrai, tiek moterys gali su gydytoju konsultuotis internetu.

Klausimus gydytojui galite drąsiai užduoti užpildę klausimo formą ir greitai sulauksite gydytojo specialisto atsakymo.


GARANTUOJAME VISIŠKĄ KONFIDENCIALUMĄ 

INFORMACIJA PRIEŠ VIZITĄ