Šlapimo pūslės ligos gali pasižymėti panašiais simptomais, tačiau jų priežastys ir ypač skirtingų šlapimo pūslės ligų gydymas yra skirtingas. Dažniausiai pasitaikančios šlapimo pūslės ligos gali būti cistitas, inkstų akmenligė, šlapimo pūslės vėžys.

Kaip jau buvo minėta, šlapimo ligos yra panašių simptomų: dažnas ir skausmingas šlapinimasis, kraujas šlapime, pilvo skausmas, karščiavimas. Inkstų akmenligės atveju kartais vemiama.

Cistitas – tai šlapimo pūslės uždegimas, kylantis dėl infekcijos šlapimo takuose. Beveik pusė pasaulio moterų yra susidūrusios su viena ar kita šios šlapimo pūslės ligos forma. Ji gali kilti po lytinių santykių, peršalimo. Kartais ši liga praeina savaime, tačiau reikia saugotis, kad cistitas nepereitų į inkstų uždegimą. Cistito, kaip ir kitų šlapimo pūslės ligų gydymo pagrindas – antibiotikų kursas.

Šlapimo pūslės ligos gali kilti ir dėl kitų ligų komplikacijų, pvz. inkstų akmenligės, inkstų nepakankamumo.

Sunkiausia šlapimo pūslės liga – šlapimo pūslės vėžys. Tai daugiausiai senyvo amžiaus žmones aplankanti liga. Sergantieji šia liga gali ilgai nejausti jos simptomų ir požymių – dažnai vėžys atrandamas pas medikus apsilankius įtariant visai kitą inkstų ligą. Žinoma, pagrindinis šlapimo pūslės vėžio simptomas – kraujas šlapime.

Šlapimo pūslės ligų gydymas skiriasi – jeigu cistitui išgydyti pakanka antibiotikų kurso, to paties negalima pasakyti apie šlapimo pūslės vėžio gydymą. Todėl pastebėję tokius simptomus kaip kraujas šlapime, skausmas šlapinantisir dažnas vaikščiojimas į tualetą, būtinai kreipkitės į urologą.

Kviečiame kreiptis į mūsų kliniką, jeigu skundžiatės seksualiniais sutrikimais ar urologinėmis problemomis ir Jums reikalinga seksologo, dermatovenerologo ar urologo konsultacija. Mūsų klinikoje dirbantys specialistai pasirūpins efektyviu sveikatos problemų šalinimu. Seksologo, dermatovenerologo ir urologo paslaugos „Homosanus“ klinikoje atliekamos anonimiškai, atsižvelgiant į paciento pageidavimus, ir atliekant visus būtinus tyrimus. Kviečiame susisiekti su mumis svetainėje nurodytais kontaktais.

Dermatovenerologo, seksologo, urologo konsultacijos bei paslaugos Vilniuje

 

Neramina įvairiausi seksualiniai ar lytinės sistemos negalavimai? O gal atsitiko kažkas, apie ką norėtumėte pasitarti su specialistu, tačiau nedrįstate apsilankyti klinikoje? Tiek vyrai, tiek moterys gali su gydytoju konsultuotis internetu.

Klausimus gydytojui galite drąsiai užduoti užpildę klausimo formą ir greitai sulauksite gydytojo specialisto atsakymo.


GARANTUOJAME VISIŠKĄ KONFIDENCIALUMĄ 

INFORMACIJA PRIEŠ VIZITĄ