Pėdos gali sukelti daug įvairių problemų, o viena iš jų – įtrūkimai. Netinkama priežiūra, nepakankamas odos maitinimas drėkinimas, nekokybiška avalynė ar neergonomiškos darbo sąlygos - tai, tik keli iš daugelio veiksnių, dėl kurių gali atsirasti šie įtrūkimai.

Pėdų įtrūkimų tvarkymo KAINA 30 Eur  PLAČIAU

* Gydytojo konsultacija taikoma prieš suteikiant gydymo paslaugą. Gydytojo konsultacijos kaina, neįeina į aukščiau pateiktą kainą.

Kada reikia kreiptis į gydytoją podologą dėl pėdų įtrūkimų?

Nemažai daliai žmonių būna sunku įvertinti, kada dėl šios problemos jau reikėtų kreiptis į gydytoją ir nors kiekviena situacija yra unikali, verta pabrėžti, kad, jei pėdų įtrūkimai yra ne tik puikiai pastebimi, bet ir kelia diskomfortą ar skausmą - tai nebeturėtumėte delsti nei dienos ir iš karto užsiregistruoti vizitui pas specialistą priešingu atveju, procesas progresuos, nemalonūs pojūčiai didės ir vėliau problemos šalinimui teks skirti daugiau laiko bei pastangų.

Probleminės pėdų odos tvarkymas yra atliekamas naudojant podologinį aparatą, su skirtingomis frezomis, efektyviai sprendžiant problemą bei grąžinant estetišką išvaizdą ir gerą savijautą.

Kviečiame registruotis pas Homo Sanus klinikos gydytoją podologę, kuri sutvarkys pėdų įtrūkimus, kad ir vėl jaustumėtės puikiai.