Gyd. M. Buragas

Erekcijos sutrikimui (ES) stiprus rizikos faktorius yra amžius, didėjantis sulaukus 50 metų ir daugiau. Be to, labai svarbios ir kitos ligos: padidėjęs kraujospūdis, nutukimas, cukrinis diabetas, cholesterolio kiekio pakitimai kraujyje bei kraujagyslių ligos.

Nauji tyrimai patvirtina, kad erekcijos sutrikimai (ES) gali būti perspėjimas dėl ateityje galimų širdies ir kraujagyslių ligų. Pagrindiniai erekcijos sutrikimų (ES) rizikos veiksniai be amžiaus yra tie, kurie sukelia kraujagyslių ligas: kraujospūdžio ligos, nutukimas, rūkymas, judėjimo trūkumas, patologiniai cholesterolių (lipidų) rodikliai. Kitos ligos, darančios įtaką erekcijos sutrikimams – depresija ir diabetas. Nemaža dalis atvejų yra mišrūs rizikos veiksniai.

Kitas rizikos veiksnys yra gėrybinis auglys prostatoje – adenoma; endokrininiai rizikos veiksniai: žemas testosterono kiekis, aukštas prolaktino kiekis, nepakankama skydliaukės funkcija. 

 

 

 

Dermatovenerologo, seksologo, urologo konsultacijos bei paslaugos Vilniuje

 

Neramina įvairiausi seksualiniai ar lytinės sistemos negalavimai? O gal atsitiko kažkas, apie ką norėtumėte pasitarti su specialistu, tačiau nedrįstate apsilankyti klinikoje? Tiek vyrai, tiek moterys gali su gydytoju konsultuotis internetu.

Klausimus gydytojui galite drąsiai užduoti užpildę klausimo formą ir greitai sulauksite gydytojo specialisto atsakymo.


GARANTUOJAME VISIŠKĄ KONFIDENCIALUMĄ 

INFORMACIJA PRIEŠ VIZITĄ