Gyd. M. Buragas

Daug žmonių, ypač jauname amžiuje yra nepatenkinti savo išvaizda. Vieniems nepatinka nosis su kuprele, kitiems nosis su balno formos įlinkimu, smakras susiliejantis su kaklu, neišraiškingi skruostikauliai. Dažniausiai išsakomi nepasitenkinimai nosies, rečiau smakro ir kitų veido dalių forma. Daugelis kenčiančių nuo išvaizdos defektų norėtų tam tikrų veido sričių korekcijos, bet bijo operacijos, narkozės padarinių, ilgo gijimo periodo arba neturi pakankamai lėšų brangiai operacijai. 

Gera žinia, kad šiuolaikinė estetinė medicina gali pakoreguoti veido formą, ištiesinti nosį, padidinti smakrą, suteikti harmoningą išvaizdą veidui be operacijos, per kelias minutes ir neskausmingai.

Tam tereikia kreiptis į patyrusį gydytoją, dirbantį su efektyviomis ypač gerai išvalytomis ir veiksmingumas priemonėmis, kad būtų suleistas ilgalaikis, maždaug pusantrų metų ar daugiau formą išlaikantis Hyalstyle forte fileris.

Hyalstyle injekcijos

Hyalstyle injekcijos nėra skausmingos, nereikalauja nuskausminimo. Po injekcijos nebūna sutinimo, skausmo, uždegimo, iš karto galima džiaugtis pilnaverčiu ir pasitenkinimą sukeliančiu estetiniu vaizdu. Hyalstyle hialurono rūgšties užpildai naudojami ne tik nosies, smakro, skruostų, smilkinių, veido ovalo korekcijai, bet ir raukšlių panaikinimui, suteikiant veidui vėl jaunatvišką ir natūralią išvaizdą. 


Gydytoja dermatovenerologė 
Daiva Raudonaitienė