Gydytojas teikia konsultacijas, atlieka reikiamus tyrimus bei skiria gydymą nuo įvairių inkstų, šlapimtakių, prostatos, šlaplės ligų. Taip pat urologas ne tik konsultuoja, paskiria reikalingus instrumentinius arba laboratorinius tyrimus, bet ir diagnozuoja bei gydo atlikdamas operacijas ir kitas chirurgines procedūras.

Anksti diagnozuota liga ir nedelsiant pradėtas uždegimo gydymas apsaugo nuo tolimesnio prostatito, cistito, vezikulito, pielonefrito ar orchito išsivystymo ir spartaus progresavimo. Jei turite problemų su šlapimo sistema ar jaučiate skausmus bei nemalonius pojūčius dubens srityje, siūlome kreiptis į „Homo Sanus“ urologijos kliniką, kur Jumis bus pasirūpinta ir suteiktos visos reikiamos gydymo paslaugos. 

Urologo konsultacijos KAINA nuo 40 Eur  PLAČIAU

Teikiamos paslaugos:

 • šlaplės gydymas
 • prostatos gydymas
 • sėklidės prielipo gydymas
 • makšties ir gimdos kaklelio uždegimų gydymas - Pajutus skausmus dubens srityje, pilvo apačioje, pradėjus skausmingai šlapintis, pastebėjus pakitusias išskyras labai svarbu kuo greičiau kreiptis į gydytoją urologą, nes šie uždegimai neretai tampa lėtiniais, progresuoja ir komplikuojasi.
 • lytinio potraukio sumažėjimas
 • sumažėjusi erekcija, pagreitėjusi ejakuliacija - šie sutrikimai dažnai yra sąlygoti įvairių šlapimo ar lytinių takų ligų. Taigi nereikėtų gėdytis ar ignoruoti tokių negalavimų - gydytojas urologas suteiks anonimišką konsultaciją, kurios metu bus atilikti diagnostiniai tyrimai. 
 • PSA tyrimai - klinikoje gydytojas urologas gali atlikti ir PSA tyrimą, kuris yra rekomenduojamas kartą per metus ir yra prostatos vėžio žymuo, digitalinį tyrimą bei echoskopiją.

Kokybiškos urologo paslaugos Vilniuje apima ne tik tai, bet ir urologinių ligų gydymą medikamentais, reikiamas operacijas ir chirurgines procedūras.

Klinika įsikūrusi Vilniuje. Jei esate iš kito miesto – ne bėda! 

„Homo Sanus“ klinikoje urologo paslaugos teikiamos pacientams iš visos Lietuvos. Svarbiausia, nepamiršti iš anksto užsiregistruoti. 

Ar reikia siuntimo pas urologą?

Lankantis pas urologą privačioje klinikoje - šeimos gydytojo ar kito siuntimas nėra reikalingas, nes paslaugos yra mokamos. 

Kitu atveju bendrosios praktikos gydytojas gali suteikti siuntimą konsultuotis pas urologą - tokiu atveju tam tikra dalis gydymo gali būti kompensuojama. 

Kada reikalinga urologo konsultacija?

Sunegalavęs žmogus įprastai kreipiasi į bendrosios praktikos gydytoją, kuris, atsižvelgdamas į ligą prognozuojančius simptomus, siunčia pacientą pas kitą pirminio lygio daktarą, pavyzdžiui urologą, dermatovenerologą ar kitą konkrečios srities specialistą. Tačiau pajutus tam tikrus simptomus ar pasireiškus negalavimams visada galima skubiai kreiptis ir tiesiai į specializuotą gydytoją, šiuo atveju urologą, kad konsultacija būtų suteikta kaip įmanoma greičiau.

 

UROLOGO KONSULTACIJAS TEIKIA:

Gydytojas M. Buragas

Mindaugas Buragas

Gydytojas dermatovenerologas, seksologas

 • Gydytojo profesija įgyta 1984 metais Kauno medicinos institute.
 • Gydytojo dermatovenerologo kvalifikacija įgyta Charkovo gydytojų kvalifikacijos kėlimo institute.
 • Kauno dermatovenerologijos klinikoje kaupti įgūdžiai gydant pacientus, turinčius lytinės sistemos sutrikimų. 
 Urologas V. Varygin  

Vakaris Varyginas

Gydytojas urologas

 • Gydytojo urologo profesija įgyta 2013 metais Vilniaus Universitete.
 • Gydytojo kvalifikaciją klta stažuotėse Ispanijoje, Anglijoje, Vengrijoje.
 • Tai Seksualinės Medicinos Draugijos narys.

 

 

Gydytojo urologo paslaugos reikalingos kuomet asmeniui diskomfortą kelia tokie simptomai kaip:

 1. Nemalonus jausmas arba skausmus dubens srityje, papilvėje, šlaplės, kryžkaulio, kapšelio, tarpvietės ar kirkšnių srityje;
 2. Skausmingas šlapinimasis;
 3. Išskyrų tekėjimas iš šlaplės;
 4. Lytinės funkcijos sutrikimai, susilpnėjęs pajėgumas;
 5. Padažnėjęs šlapinimasis, kuris sustiprėja nakties metu, arba nuolatinis jausmas, jog reikia nusilengvinti;
 6. Visus išvardintus simptomus paprastai lydi padidėjęs nervingumas ir sumažėjęs darbingumas.

Visi negalavimai susiję su vyrų lytinių organų disfunkcija gydomi urologo kabinete. Šių organų negalavimus, uždegiminius procesus sukelia į šlapimo ir lytinių organų sistemą patekę bakteriniai, mikrobiniai ir virusiniai agentai. Šie procesai gali pažeisti sistemai priklausančius organus. Norint, kad liga neišsivystytų – svarbu ankstyva diagnostika, tad, atsiradus neįprastiems pojūčiams ir skausmams dubens srityje, būtina kreiptis į kliniką urologo konsultacijai. 

Kur kas sunkiau išgydyti jau pažengusį uždegimą. Gydymas trunka ilgiau ir gali nebeužkirsti kelio nevaisingumui, lytinei impotencijai ar net vėžio vystymuisi. Ligai progresuojant dažnai (bet ne visada) juntamas perštėjimas, deginimo jausmas šlaplėje, išskyrų pagausėjimas bei dilgčiojimas. Šiais pojūčiais pasireiškia šlapimo kanalo uždegimas, kurį sukelia į šlaplę patekę virusai, bakterijos ir grybeliai. Kartais ši liga pasireiškia vėliau, lydima sunkių komplikacijų, tokių kaip epididimitas, orchitas ar uretro prostatitas.

Norint išvengti komplikacijų – bent kartą per metus reikėtų profilaktiškai pasitikrinti dėl prostatos vėžio, ypač vyresnio amžiaus vyrams būtina konsultuotis su urologu kas metus. Patikrinimo metu imamas kraujo mėginys ir atliekamas PSA tyrimas, taip pat priešinės liaukos echoskopija bei digitalinis tyrimas. Susirgimo rizikai turi reikšmės ir paveldimumas, taip pat reiktų atkreipti dėmesį į tai, ar praeityje pasitaikė lytinių organų ar šlapimo pūslės uždegimų.

Vyrai pajutę nemalonius pojūčius lytinių šlapimo organų sistemoje turėtų būtinai kreiptis į urologą ir atvykti į konsultaciją, kad būtų atlikta ankstyva negalavimų diagnostika. ,,Homo Sanus'' klinikoje urologo paslaugas teikiantys gydytojai, pasirūpins Jūsų sveikata bei užtikrins Jūsų konfidencialumą.

Lietuvos vyrų mirtingumas yra vienas didžiausių Europoje. Deja, Lietuvoje vyrai labai dažnai laiku nesikreipia į medikus. Tik ankstyvas diagnozės nustatymas ir laiku pradėtas gydymas leidžia išvengti rimtų komplikacijų. Bene daugiausiai nepagrįstų baimių vyrams sukelia apsilankymas pas urologą. Pirmas apsilankymas pas urologą niekada negali būti per anksti. Urologas ne tik įvertina nusiskundimus ir jų atsiradimo istoriją, prostatos būklę, bet ir echoskopu apžiūri inkstus, šlapimo pūslę, liekančio šlapimo pūslėje šlapimo kiekį, įvertina urogenitalinę sistemą dėl galimos akmenligės, onkologinių ir kitų susirgimų. Jei būtina, urologas gali paskirtu uroflometriją, kurios metu išmatuojami šlapimo srovės parametrai (maksimali šlapimo srovė ir kt.).


HOMO SANUS PRIVALUMAI

 • Homo Sanus klinika teikia paslaugas nuo 2005-ųjų metų, o specialistų darbo patirtis - daugiau, nei 20 metų.
 • Homo Sanus klinika specializuojasi vyrų ir moterų urologinių, seksologinių, venerologinių, dermatologinių sutrikimų gydyme.
 • Suprantame, kad mūsų pacientų sveikatos sutrikimai apima itin subtilią gyvenimo sritį, todėl klinikoje garantuojamas visiškas konfidencialumas.
 • Homo Sanus privačioje klinikoje pacientams skiriamas reikalingas dėmesys, o konsultacijos trukmė priklauso nuo paciento ir jo susirgimo.
 • Visi tyrimai paimami klinikoje ir atliekami atestuotose laboratorijose.
 • Esant poreikiui,gydytojas siunčia pas kitą specialistą. 

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia gydytojo urologo konsultacijos kaina?

Gydytojo urologo konsultacijos kaina klinikoje Homo Sanus kainuoja nuo 40 eurų.

Kokias ligas gydo urologas?

Kreiptis į urologą reiktų, jei turite problemų su šlapimo sistema, jaučiate nemalonius skausmus dubens srityje. Gydytojo urologo teikiamos paslaugos Homo Sanus klinikoje Vilniuje: šlaplės, prostatos, sėklidės prielipo gydymas, inkstų, šlapimo pūslės problemos, PSA tyrimai, lytinio potraukio sumažėjimo problemų tyrimai.