Jeigu po grubaus sekso vyras pastebi tokius simptomus kaip varpos kreivumas ir sunkiau sukeliama erekcija, gali būti, jog jam reikėtų kreiptis į urologą dėl Peirono ligos. Kreiva varpa pradeda kelti sunkumų tęsti kokybišką lytinį gyvenimą, todėl būtinas Peirono ligos gydymas.

Peirono liga (kreiva varpa) – tai šiurkštaus sekso metu įvykstančios mikrotraumos. Jų metu plyšta varpos akytkūnio audiniai ir susidaro kraujosrūva, jos vietoje formuojasi randas. Į jį bėgant kraujui, randas negali praleisti jo srovės, todėl susiformuoja pagrindinis ligos požymis - kreiva varpa. Randas ilgainiui dar labiau kietėja, todėl ir varpos kreivumas atitinkamai didėja. Svarbu paminėti, jog iškart po ekstremalaus sekso pažeisti audiniai nekelia jokio skausmo. Jis ateina šiek tiek vėliau – kartu su vis labiau kreivėjančia varpa.

Peirono liga arba kreiva varpa gali būti gydoma medikamentais, chirurgiškai – išpjaunant randą – arba litotriptoriaus pagalba, kai kietas randas aparato smūgio jėga yra vis ploninamas, o varpa automatiškai tiesinama. Taip pat kreivos varpos tiesinimui ir Peirono ligos gydymui gali būti atliekamos įvairios plastinės varpos korekcijos operacijos.

Jeigu po traumos ar šiurkštaus lytinio akto pradėjote jausti skausmą ir pastebėjote, jog jūsų varpa šiek tiek kreiva, nedelskite ir nelaukite, kol ji dar labiau surandės ir susilenks bene stačiu kampu – kreipkitės į urologą, kuris pasiūlys jums geriausią varpos tiesinimo ir šios būklės gydymo būdą.

Kviečiame kreiptis į mūsų kliniką, jeigu skundžiatės seksualiniais sutrikimais ar urologinėmis problemomis ir Jums reikalinga seksologo, dermatovenerologo ar urologo konsultacija. Mūsų klinikoje dirbantys specialistai pasirūpins efektyviu sveikatos problemų šalinimu. Seksologo, dermatovenerologo ir urologo paslaugos „Homosanus“ klinikoje atliekamos anonimiškai, atsižvelgiant į paciento pageidavimus, ir atliekant visus būtinus tyrimus. Kviečiame susisiekti su mumis svetainėje nurodytais kontaktais.

Dermatovenerologo, seksologo, urologo konsultacijos bei paslaugos Vilniuje

 

Neramina įvairiausi subtilūs negalavimai? O gal atsitiko kažkas, apie ką norėtumėte pasitarti su specialistu?

Drąsiai rašykite mums ir greitai sulauksite gydytojo atsakymo.


GARANTUOJAME VISIŠKĄ KONFIDENCIALUMĄ 

INFORMACIJA PRIEŠ VIZITĄ