Visų šių nemalonių inkstų akmenligės požymių priežastis - inkstų geldelėse susidarę arba šlapimo takuose užstrigę akmenys. Šia liga dažniau serga žmonės, kurie vartoja mažai skysčių, taip pat dėl tam tikrų medikamentų vartojimo. Inkstų akmenlige daugiau serga vyresnio amžiaus žmonės.

Manoma, kad akmenys inkstuose susidaro, kai yra sutrikusi medžiagų apykaita. Šlapimo takuose akmenų gali atsirasti ir kai kraujyje yra daugiau kalcio. Inkstų akmenligė taip pat gali būti paveldima, jeigu paciento giminėje sirgo podagra ir kitomis inkstų ligomis.

Dauguma šlapimtakių ir inkstų akmenligės gydymo atvejų gali būti sėkmingai atliekami be operacijos. Inkstų akmenligės gydymas priklauso nuo to, kokios cheminės sudėties ir kokio dydžio akmenys susidarę paciento inkstuose. Štai uratiniai akmenys gali būti paprastai išgydomi medikamentais.

Jeigu pastebėjote tokius simptomus, kaip skausmas ties juosmeniu, pakilusi temperatūra ir skausmas šlapinantis, nedelsdami kreipkitės į gydytoją dėl inkstų akmenų tyrimų ir inkstų akmenligės gydymo. Jeigu kankina pernelyg didelis skausmas, patariame pagulėti karštoje vonioje – taip numalšinsite skausmus ir pats akmuo greičiau pasišalins iš šlapimtakio.

Kviečiame kreiptis į mūsų kliniką, jeigu skundžiatės seksualiniais sutrikimais ar urologinėmis problemomis ir Jums reikalinga seksologo, dermatovenerologo ar urologo konsultacija. Mūsų klinikoje dirbantys specialistai pasirūpins efektyviu sveikatos problemų šalinimu. Seksologo, dermatovenerologo ir urologo paslaugos „Homosanus“ klinikoje atliekamos anonimiškai, atsižvelgiant į paciento pageidavimus, ir atliekant visus būtinus tyrimus. Kviečiame susisiekti su mumis svetainėje nurodytais kontaktais.