„Homo Sanus“ klinikoje teikiamos profesionalios urologo paslaugos Vilniuje. 

Gydytojas teikia konsultacijas, atlieka reikiamus tyrimus bei skiria gydymą nuo įvairių inkstų, šlapimtakių, prostatos, šlaplės ligų.

Jei turite problemų su šlapimo sistema ar jaučiate skausmus bei nemalonius pojūčius dubens srityje, siūlome kreiptis į „Homo Sanus“ urologijos kliniką, kur Jumis bus pasirūpinta ir suteiktos visos reikiamos gydymo paslaugos.

Lietuvos vyrų mirtingumas yra vienas didžiausių Europoje. Deja, Lietuvoje vyrai labai dažnai laiku nesikreipia į medikus. Tik ankstyvas diagnozės nustatymas ir laiku pradėtas gydymas leidžia išvengti rimtų komplikacijų. Bene daugiausiai nepagrįstų baimių vyrams sukelia apsilankymas pas urologą. Pirmas apsilankymas pas urologą niekada negali būti per anksti. Urologas ne tik įvertina nusiskundimus ir jų atsiradimo istoriją, prostatos būklę, bet ir echoskopu apžiūri inkstus, šlapimo pūslę, liekančio šlapimo pūslėje šlapimo kiekį, įvertina urogenitalinę sistemą dėl galimos akmenligės, onkologinių ir kitų susirgimų. Jei būtina, urologas gali paskirtu uroflometriją, kurios metu išmatuojami šlapimo srovės parametrai (maksimali šlapimo srovė ir kt.).

Siūlomos gydytojo urologo paslaugos: 

 • šlaplės gydymas
 • prostatos gydymas
 • sėklidės prielipo gydymas
 • makšties ir gimdos kaklelio uždegimų gydymas

Pajutus skausmus dubens srityje, pilvo apačioje, pradėjus skausmingai šlapintis, pastebėjus pakitusias išskyras labai svarbu kuo greičiau kreiptis į gydytoją urologą, nes šie uždegimai neretai tampa lėtiniais, progresuoja ir komplikuojasi.

Taip pat „Homo Sanus“ gydytojas urologas teikia paslaugas, kurios padės išspręsti ir kitas sveikatos problemas, tokias, kaip:

 • lytinio potraukio sumažėjimas
 • sumažėjusi erekcija
 • pagreitėjusi ejakuliacija

Šie sutrikimai dažnai yra sąlygoti įvairių šlapimo ar lytinių takų ligų. Taigi nereikėtų gėdytis ar ignoruoti tokių negalavimų - gydytojas urologas suteiks anonimišką konsultaciją, kurios metu bus atilikti diagnostiniai tyrimai. Kokybiškos urologo paslaugos Vilniuje apima ne tik tai, bet ir urologinių ligų gydymą medikamentais, reikiamas operacijas ir chirurgines procedūras.

Taip pat svarbi ir urologinių ligų profilaktika, todėl „Homo Sanus“ klinikoje gydytojas urologas gali atlikti ir PSA tyrimą, kuris yra rekomenduojamas kartą per metus ir yra prostatos vėžio žymuo, digitalinį tyrimą bei echoskopiją.

,,Homo Sanus'' klinika įsikūrusi Vilniuje. Jei esate iš kito miesto – ne bėda! „Homo Sanus“ klinikoje urologo paslaugos teikiamos pacientams iš visos Lietuvos. Svarbiausia, nepamiršti iš anksto užsiregistruoti. 

 

,,HOMO SANUS'' PRIVALUMAI

 • „Homo Sanus“ klinika teikia paslaugas nuo 2005-ųjų metų, o specialistų darbo patirtis - daugiau, nei 20 metų.
 • „Homo Sanus“ klinika specializuojasi vyrų ir moterų urologinių, seksologinių, venerologinių, dermatologinių sutrikimų gydyme.
 • Suprantame, kad mūsų pacientų sveikatos sutrikimai apima itin subtilią gyvenimo sritį, todėl „Homo Sanus“ klinikoje garantuojamas konfidencialumas.
 • „Homo Sanus“ privačioje klinikoje pacientams skiriamas reikalingas dėmesys, o konsultacijos trukmė priklauso nuo paciento ir jo susirgimo.
 • Visi tyrimai paimami klinikoje ir atliekami atestuotose laboratorijose.
 • Esant poreikiui,gydytojas nukreipia pas kitą specialistą.