Potencijos sutrikimai dažniausiai atsiranda 40-50 metų vyrams. Pasitaiko atvejų, kai rečiau pasikartojanti impotencija atsiranda ir jauniems vyrams – tokiais atvejais už potencijos sumažėjimą atsakingi daugiausia psichogeniniai veiksniai – įvairios baimės, stresas ar nuovargis.

Apskritai dažniausios priežastys, dėl kurių gali sutrikti vyro potencija, tai: kraujotakos, neurologiniai ar hormonų sutrikimai, taip pat piktnaudžiavimas alkoholiu, tam tikri vaistai (antidepresantai, hormonai, trankviliantai ir t.t.),

Lengvi potencijos sutrikimai gydomi augalinės kilmės preparatais, gerinančiais organizmo tonusą, kraujotaką.

Sunkesni impotencijos atvejai gydomi vaistais, kurie smarkiai suaktyvina kraujo tekėjimą į varpą. Šiai vaistų grupei priskiriami FDE-5 infibitoriai.

Potencijai gerinti efektyviai naudojamas vaistas „Spedra“ . Jis  išsiskiria greitu poveikiu, dideliu aktyvumu ir ypač palankiu saugumo profiliu. Tyrimai  parodė, kad avanafilis (Spedra) pradeda veikti (sukelia erekciją) per 15 minučių ir jo veikimas trunka ne mažiau kaip 6 valandas po išgertos dozės.

Jei gydymas vienu  FDE-5 inhibitoriumi nepakankamai veiksmingai mažina impotenciją, pacientui galima rekomenduoti kitą FDE-5 inhibitorių (aktyvesnį, pvz., avanafilį (Spedra)) arba kartu su FDE-5 inhibitoriumi skirti prostaglandino E1 (alprostadilio) injekcijų į varpos akytkūnį arba į uretrą. Apskritai potencijos sutrikimų gydymas dažniausiai yra kompleksinis – t.y. kartu gydoma tiek vaistais, tiek įvairiais maisto papildais, tiek psichoterapija.

Erekcijos sutrikimui gydyti vartojami ar neseniai pradėti vartoti ir kitų farmakologinių klasių vaistai:

  • kraujagyslių endotelio augimo faktorius;
  • adrenerginių receptorių antagonistai (fentolaminas, delekvaminas, yohimbinas);
  • dopamino receptorių antagonistai (apomorfinas, bromokriptinas);
  • serotonino receptorių agonistai (trazodonas);
  • ksantino derivatai (pentoksifilinas);

oksitocino receptorių stimuliatoriai (oksitocinas).

Kviečiame kreiptis į mūsų kliniką, jeigu skundžiatės seksualiniais sutrikimais ar urologinėmis problemomis ir Jums reikalinga seksologo, dermatovenerologo ar urologo konsultacija. Mūsų klinikoje dirbantys specialistai pasirūpins efektyviu sveikatos problemų šalinimu. Seksologo, dermatovenerologo ir urologo paslaugos „Homosanus“ klinikoje atliekamos anonimiškai, atsižvelgiant į paciento pageidavimus, ir atliekant visus būtinus tyrimus. Kviečiame susisiekti su mumis svetainėje nurodytais kontaktais.

Dermatovenerologo, seksologo, urologo konsultacijos bei paslaugos Vilniuje

 

Neramina įvairiausi subtilūs negalavimai? O gal atsitiko kažkas, apie ką norėtumėte pasitarti su specialistu?

Drąsiai rašykite mums ir greitai sulauksite gydytojo atsakymo.


GARANTUOJAME VISIŠKĄ KONFIDENCIALUMĄ 

INFORMACIJA PRIEŠ VIZITĄ