Lytinės sistemos negalavimai ir seksologinės problemos yra jautrios ir subtilios temos, kurias ne visada lengva aptarti tiek su artimaisiais, tiek su specialistais. „Homo Sanus“ klinika Vilniuje siūlo galimybę gauti gydytojų urologo, dermatovenerologo, seksologo atsakymus į Jums rūpimus klausimus internetu.

  • Nežinote, kaip gydyti vieną ar kitą lytinės sveikatos sutrikimą?
  • Jaučiate skausmą šlapinimosi metu ar nemalonius dieglius dubens srityje?
  • O galbūt išskyros pakeitė spalvą, kvapą, kiekį?
  • Jums niežti lytinių organų srityje arba pastebėjote keistus bėrimus?
  • Jau nebežinote ko imtis, nes išbandėte viską, ką siūlė vaistininkas?

Rašykite savo problemą ir klauskite kvalifikuoto specialisto. Konsultuojame šlaplės, sėklidžių prielipų, sutrikusio sėklos išsiliejimo, nepakankamos erekcijos, sumažėjusio potraukio santykiauti ir kitais Jums rūpimais klausimais. Gydytojas, jei reikės, pasiūlys atvykti į kliniką, atliks būtinus tyrimus, diagnozuos susirgimą bei padės išvengti rimtesnių sveikatos problemų.

Jei norite gauti gydytojo konsultaciją internetu, užpildykite mūsų internetinėje svetainėje esančią klausimų formą su pagrindiniais duomenimis ir trumpai aprašykite savo problemas. Gydytojas atsakys į jūsų klausimą elektroniniu paštu.

Mes puikiai suprantame, kad kai kurie negalavimai, pojūčiai gali kelti nerimą ir daug klausimų, todėl drąsiai kreipkitės į patyrusius „Homo Sanus“ klinikos specialistus, kurie padės, patars ir atsakys į visus jums rūpimus klausimus.