Su lytinės sveikatos sutrikimais susiduriantys asmenys dažnai vengia kalbėti apie savo ligas. Ypač dažnai tyli vyrai, jei kalba pasisuka apie prostatos, lytinės funkcijos sutrikimus ar sumažėjusį lytinį potraukį. Tačiau svarbu suvokti, kad kuomet kalbama apie sveikatą, geriau neužsisklęsti savyje ir ieškoti sprendimų, nes uždelstas problemos sprendimas gali lemti komplikacijų atsiradimą: kitų ligų vystymąsi, sunkesnį gydymą.

Tad, kam laukti tiek ilgai? Jei jaučiate, kad kažkas negerai, klauskite. Mes - Homo Sanus klinikos specialistai visuomet pasirengę Jums padėti.

Homo Sanus klinikoje Vilniuje teikiamos gydytojo urologo, dermatovenerologo, seksologo paslaugos - klinikos gydytojai gali padėti išspręsti lytinės sistemos, erekcijos, ejakuliacijos problemas.

Įprasta manyti, kad būtent urologas - vyrų daktaras ir būtent šios specializacijos gydytojas gali gydyti vyrų lyties organų, sistemos sutrikimus. Tačiau iš tiesų gydytojas urologas gydo tiek vyrus, tiek moteris, o lytinės sistemos sutrikimus gydo daug platesnis spektras specialistų: dermatovenerologas, seksologas vieni iš jų. Visų šių specialistų konsultacijas, paslaugas galite rasti Homo Sanus klinikoje. Kviečiame kreiptis svetainėje nurodytais kontaktais.