Prostata – graikinio riešuto dydžio liauka, esanti tarp šlapimo pūslės ir šlaplės. Tai labai svarbus organas, lemiantis gerą vyrų sveikatą, tad prostata rūpintis reikia. Venkite nesaugių lytinių santykių, neperšalkite, sveikai maitinkitės, atsisakykite žalingų įpročių. Jei Jums per penkiasdešimt, profilaktiškai lankykitės pas seksopatologą.

Pajutote, nemalonius skausmus dubens srityje? Dažnai šlapinatės? Tai gali reikšti, kad Jums prasidėjo prostatos uždegimas. Šį susirgimą gydyti būtina, kitu atveju gresia rimtos komplikacijos ir labai ilgas, nemalonus gydymas. Kad neišgirstumėte klausimo „Kur Jūs buvote anksčiau?“, geriau klauskite ir ieškokite sprendimų.

Šioje svetainėje į visus Jums rūpimus klausimus atsakys kvalifikuotas specialistas – dermatovenerologas, seksologas, kuris reikalui esant, pasiūlys apsilankyti klinikoje ir atlikti būtinus tyrimus.

Dermatovenerologo, seksologo, urologo konsultacijos bei paslaugos Vilniuje

 

Neramina įvairiausi seksualiniai ar lytinės sistemos negalavimai? O gal atsitiko kažkas, apie ką norėtumėte pasitarti su specialistu, tačiau nedrįstate apsilankyti klinikoje? Tiek vyrai, tiek moterys gali su gydytoju konsultuotis internetu.

Klausimus gydytojui galite drąsiai užduoti užpildę klausimo formą ir greitai sulauksite gydytojo specialisto atsakymo.


GARANTUOJAME VISIŠKĄ KONFIDENCIALUMĄ 

INFORMACIJA PRIEŠ VIZITĄ