„Homo Sanus“ klinikoje dirba urologijos, dermatovenerologijos, seksologijos sričių gydytojai, tad jeigu Jums iškilo klausimų, dvejonių ir minčių, susijusių su lytine sveikata, savo klausimus galite pateikti ir internetu užpildę formą „KLAUSKITE GYDYTOJO“.

Suprantame, kad diskusijos, susijusios su lytine sveikata kartais gali trikdyti ar būti nejaukios. Tačiau apie lytinę sveikatą kalbėti yra svarbu, ji įtakoja tiek kiekvieno žmogaus, tiek šeimų, partnerių gyvenimo kokybę, komfortą, o į iškilusius klausimus visada tiksliausiai gali atsakyti specialistai, gydytojai. 

Nereikėtų bijoti klausti gydytojų, jie savo sričių profesionalai ir puikiai supranta pacientų individualius įpročius, kitas lytinio gyvenimo detales, kurios ne retai būna svarbios siekiant tinkamai įvertinti negalavimus, susirgimus bei išsiaiškinti jų priežastis.

Bendri porų klausimai apie seksualinį gyvenimą, apie tam tikras specifines lytinės sistemos ligas ir kita rasite šioje bendrų klausimų skiltyje. Specifiškesnės temos pateikiamos kitos skiltyse: