„Homo Sanus“ klinikoje pacientams teikiamos profesionalios dermatovenerologo, seksologo paslaugos Vilniuje. Gydytojas konsultuoja, diagnozuoja bei gydo lytinės sistemos sutrikimus, venerines ligas ir kt. 

Siūlomos gydytojo paslaugos: Lytinės sistemos sutrikimų – šlaplės, sėklidžių prielipų, sutrikusio sėklos išsiliejimo, nepakankamos erekcijos, sumažėjusio potraukio santykiauti gydymas. Jei vyras kreipiasi į specialistą, turėdamas erekcijos arba potencijos problemų, gydytojas atlieka tyrimus ir ieško problemų mažajame dubenyje. Negydomas prostatos uždegimas visada komplikuojasi, jį gydyti būtina. Venerinių ligų gydymas (makšties, gimdos kaklelio lėtiniai uždegimai, gonorėja, sifilis, genitalinė pūslelinė, genitalinės karpos, bėrimai ir kt.). Sprendžiamos seksologijos problemos ir lytinių partnerių intymaus gyvenimo disharmonija. Jei vyrui nesiseka suartėti su savo moterimi, jis gali jaustis prislėgtas, nepilnavertis ir nedarbingas. Esant gerai funkcijai, atvirkščiai – energingas ir pakylėtas. Tad seksologines problemas spręsti būtina, nes tai gali padėti išsaugoti normalią asmens psichologinę būseną ir gerus šeimos santykius.  Jei vyrui diagnozuotas uždegimas, ar lytiškai plintanti liga, tirtis reikia ir moteriai. Šiuo metu nėštumo diagnostikos paslaugos neteikiamos. Tiriamos tik su seksologija ir venerologija susijusios problemos: genitalijų apžiūra, infekcijų, sukeliančių uždegimą ir plintančių lytinių būdu, tyrimai bei gydymas. Jei esate iš kito miesto – ne bėda. „Homo Sanus“ klinikoje priimami pacientai ir iš kitų miestų, svarbiausia, nepamiršti iš anksto prisiregistruoti. Jei pajutote nemalonių pojūčių dubens srityje ar turite problemų su lyties sistema siūlome kreiptis į „Homo Sanus“ kliniką, kur Jumis bus pasirūpintaMŪSŲ PRIVALUMAI

  • „Homo Sanus“ klinika dirba nuo 2005-ųjų metų, o specialistų darbo patirtis - 20 metų.
  • „Homo Sanus“ klinika specializuojasi vyrų ir moterų lytinės sistemos sutrikimų gydyme.
  • „Homo Sanus“ privačioje klinikoje pacientams skiriamas reikiamas dėmesys ir tiek laiko, kiek jiems reikia. 
  • Visi tyrimai paimami klinikoje ir atliekami atestuotose laboratorijose.
  • Suprantame, kad mūsų pacientų sveikatos sutrikimai apima itin subtilią gyvenimo sritį, todėl „Homo Sanus“ klinikoje garantuojamas konfidencialumas.
  • Esant poreikiui, gydytojas pacientą nukreipia pas kitą specialistą. 

Dermatovenerologo, seksologo paslaugos Vilniuje.

Dermatovenerologo, seksologo, urologo konsultacijos bei paslaugos Vilniuje

 

Neramina įvairiausi subtilūs negalavimai? O gal atsitiko kažkas, apie ką norėtumėte pasitarti su specialistu?

Drąsiai rašykite mums ir greitai sulauksite gydytojo atsakymo.


GARANTUOJAME VISIŠKĄ KONFIDENCIALUMĄ 

INFORMACIJA PRIEŠ VIZITĄ