Jei asmuo jaučia nemalonius pojūčius lyties organų, dubens srityse, jam būtina apsilankyti pas gydytoją.

Vizito metu specialistas atliks reikiamus tyrimus, kurie padės nuspręsti kaip elgtis toliau.

„Homo Sanus“ klinikoje atliekami įvairūs tyrimai, padedantys gydytojui diagnozuoti ligą.

 

Vyro lyties organų anatomija

Vyro reprodukcinius organus sudaro išoriniai ir vidiniai lytiniai organai, kurių pagrindinis tikslas užtikrinti lytinę reprodukciją. Ilgą laiką vyro anatomiją buvo paslaptis. Viename iš Leonardas Da Vinci eskizų yra pavaizdavo lytinis aktas, kuriame vyro varpoje vaizduojami du kanalai. Vienu kanalu teka šlapimas, o kitu – vyro sėkla. Pastarasis kanalas, pasak L. D. Vinci turi tiesioginį ryšį su smegenimis. Dabar vyro anatomija yra puikiai žinoma ir nebėra jokia paslaptis. Kiekvieno vyro gyvenimas prasideda nuo plika akimi nematomos apvaisintos kiaušialąstės, kuri vėliau per vieną nėštumo mėnesį padidėja 10000 kartų. Urogenitalinės sistemos vystymasis prasideda ankstyvojoje emriono stadijoje. Pradinėje stadijoje abiejų lyčių embrionai būna belyčiai, todėl moteriško ir vyriško embriono negalima atskirti. Tik vėliau Y chromosos genai skatina vyrišką diferencijaciją, ko pasėkoje formuojasi vyriški lyties ir šlapimo sistemos organai. Išoriniai lytiniai organai yra varpa ir kapšelis, o vidiniai – sėklidė, sėklidės prielipas, sėklinis latakas, sėklidės pūslelės ir prostata.

Sėklidėse gaminamas vyriškumo hormonas – testosteronas bei spermatozoidai. Vėliau spermatozoidai iš sėklidės ir sėklidės prielipų keliauja sėkliniais latakais į šlaplę bei susijungę su prostatos sekretu sudaro spermą, kuri išsiveržia ejakuliacijos metu.

 

Būtent lytinės sistemos tyrimai padeda nustatyti  kokia tiriamų organų būklė, kaip tie organai pakitę ir kokio lygio susirgimas kamuoja pacientą. Taip pat padeda nuspręsti, koks gydymas tikslingiausias.

 

MŪSŲ PRIVALUMAI

  • „Homo Sanus“ klinika dirba nuo 2005-ųjų metų, o specialistų darbo patirtis - virš 20 metų.
  • „Homo Sanus“ klinika specializuojasi vyrų ir moterų lytinės sistemos sutrikimų gydyme.
  • Taikome kompleksinį medikamentinį ir fizioterapinį gydymą
  • Klinikoje taikomas fizioterapinis gydymas. 
  • „Homo Sanus“ privačioje klinikoje pacientams skiriamas ypatingas dėmesys ir tiek laiko, kiek jiems reikia. 
  • Visi tyrimai paimami klinikoje ir atliekami atestuotose laboratorijose.
  • Suprantame, kad mūsų pacientų sveikatos sutrikimai apima itin subtilią gyvenimo sritį, todėl „Homo Sanus“ klinikoje garantuojamas konfidencialumas ir anonimiškumas.
  • Esant poreikiui gydytojas išrašo siuntimą pas kitą specialistą. 

Susisiekite su mumis, ir mes Jums padėsime!

 Gyd. M. Buragas