„Homo Sanus“ klinikoje Vilniuje teikiamos lytinės sistemos sutrikimų gydymo paslaugos tiek vyrams, tiek moterims.

Šioje skiltyje klinikos gydytojai urologai, dermatovenerologai, seksologai atsako į visus moterims rūpimus klausimus susijusius su jų lytinės sistemos sveikata, įvairiomis lytinėmis ligomis, uždegimais ar infekcijomis. Kvalifikuoti savo srities specialistai atsakys į visus moterims rūpimus klausimus. 

Rašykite savo problemą, klausimą užpildę svetainėje esančią užklausos formą  „KLAUSKITE GYDYTOJO“ ir atsakysime Jums el. paštu. Prireikus gydytojai pasiūlys atvykti į kliniką, atliks būtinus tyrimus, diagnozuos susirgimą bei padės išvengti rimtesnių sveikatos problemų.

Svarbu prisiminti, kad informacija, teikiama šiame skyriuje, yra bendro pobūdžio ir negali pakeisti individualaus gydytojo konsultacijos, kuriai prireikus galite registruotis svetainėje nurodytais kontaktais.

Šioje moterų klausimų skiltyje aptariami klausimai apie moterų lytinės sistemos tyrimus, makšties, gimdos kaklelio ir gimdos priedų uždegimus, šlaplės ir mažojo dubens uždegimus, inkstų ligas, seksualinį moterų gyvenimą. Kitose klausimų skiltyse galite rasti šias temas: