Echoskopija- neinvazinis tyrimo metodas audinių struktūriniams pakitimams pastebėti ultragarso (echoskopo) pagalba. Tai yra itin informatyvus ir aiškius rezultatus pateikiantis tyrimas, trunkantis vos kelias minutes, o parodantis kiekvieno inkstų defekto, auglio, šalia esančių limfmazgių ir pan. dydį, formą, išplitimą.

Inkstų echoskopija suteikia naudingos informacijos apie inkstų audinį ir jo darinius, padeda išsiaiškinti inkstų skausmo priežastis. Šio tyrimo pagalba galima ištirti jų cistas ir kietus darinius: vėžį, akmenis. Inkstų echoskopija taip pat leidžia ištirti kraujotakos inkstuose situaciją – dėl susiaurėjusių inkstų kraujagyslių gali kilti arterinė hipertenzija.

Prieš atliekant inkstų echoskopiją, rekomenduojama išgerti skysčių ir nesišlapinti, kad šlapimo pūslė būtų pilna. Inkstų echoskopija atliekama prietaiso daviklį dedant ant pilvo – ligonis guli ant nugaros, jam ant odos tepamas gelis, kuris pagerina bangų sklidimą, suliedamas tarpą tarp odos ir daviklio. Tuomet prie odos prispaustas daviklis slankiojamas per odos paviršių atgal į kompiuterį pateikia vaizdinę organo medžiagą.

Ligoniui ypatingo pasiruošimo echoskopijai nereikia, patariama atvykti su laisvesniais drabužiais, kad būtų patogiau atidengti reikalingą kūno vietą. Nuo kitų organų echoskopijos, inkstų echoskopija skiriasi tokiu pasiruošimu: valandą prieš tyrimą reikia išgerti apie 5 stiklines vandens ir nesišlapinti, kad echoskopijos metu būtų pilna šlapimo pūslė. Valgyti nepatariama bent 6 valandas iki tyrimo.

Homosanus klinikoje Vilniuje inkstų echoskopija atliekama kiekvienam prieinama kaina, taip pat siūlome konsultacijas ir gydymą, priklausomai nuo tyrimų rezultatų.

Kviečiame kreiptis į mūsų kliniką, jeigu skundžiatės seksualiniais sutrikimais ar urologinėmis problemomis ir Jums reikalinga seksologo, dermatovenerologo ar urologo konsultacija. Mūsų klinikoje dirbantys specialistai pasirūpins efektyviu sveikatos problemų šalinimu. Seksologo, dermatovenerologo ir urologo paslaugos „Homosanus“ klinikoje atliekamos anonimiškai, atsižvelgiant į paciento pageidavimus, ir atliekant visus būtinus tyrimus. Kviečiame susisiekti su mumis svetainėje nurodytais kontaktais.