Inkstų funkcijos nepakankamumas – tai liga, kurios metu inkstai negeba iš organizmo pašalinti visų nereikalingų medžiagų, toksinų ar vandens pertekliaus ir panašiai. Šios ligos simptomai gali būti greitas nuovargis, silpnumas, apetito stoka, troškulys, retas šlapinimasis ir t.t. Inkstų nepakankamumą, kaip ir visus kitus organizmo sutrikimus, būtina gydyti.

Inkstų veiklos sutrikimai (arba inkstų funkcijos nepakankamumas) bei jų gydymas priklauso nuo to, kokio laipsnio yra inkstų nepakankamumas. Esant inkstų nepakankamumui ir jį gydant, svarbu žinoti kelis principus:

1. Venkite inkstų funkciją bloginančių preparatų (vengti inkstus toksiškai veikiančių medikamentų, mažinti vaistų, išsiskiriančių per inkstus, dozes).
2. Pabandykite sulėtinti inkstų nepakankamumo progresavimą: pirmiausiai reikia koreguoti ir gydyti širdies ir kraujagyslių ligas, nes jos yra pagrindinė priežastis, dėl kurio atsiranda inkstų veiklos sutrikimai.
3. Jeigu sergate cukriniu diabetu, užtikrinkite glikemijos kontrolę. Būtina apriboti valgomosios druskos, baltymų vartojimą, valgyti mažiau produktų, kurie didina kraujo spaudimą.
4. Stebėkite išgeriamų skysčių kiekį. Blogėjant inkstų funkcijai ir vystantis inkstų nepakankamumui, organizme pradeda kauptis vanduo, todėl pacientui skiriami diuretikai ir ribojami skysčiai.
5. Atsiradus inkstų veiklos sutrikimui, pablogėja kalio išskyrimas per inkstus, todėl turėtumėte apriboti daug kalio turinčių produktų suvartojamą kiekį (vengti valgyti daug vaisių, uogų, daržovių).
6. Jeigu pacientui nustatytas inkstų funkcijos nepakankamumas,  taikoma inkstų pakaitinė terapija (hemodializė, peritoninė dializė, inkstų persodinimas).

Kviečiame kreiptis į mūsų kliniką, jeigu skundžiatės seksualiniais sutrikimais ar urologinėmis problemomis ir Jums reikalinga seksologo, dermatovenerologo ar urologo konsultacija. Mūsų klinikoje dirbantys specialistai pasirūpins efektyviu sveikatos problemų šalinimu. Seksologo, dermatovenerologo ir urologo paslaugos „Homosanus“ klinikoje atliekamos anonimiškai, atsižvelgiant į paciento pageidavimus, ir atliekant visus būtinus tyrimus. Kviečiame susisiekti su mumis svetainėje nurodytais kontaktais.

Dermatovenerologo, seksologo, urologo konsultacijos bei paslaugos Vilniuje

 

Neramina įvairiausi subtilūs negalavimai? O gal atsitiko kažkas, apie ką norėtumėte pasitarti su specialistu?

Drąsiai rašykite mums ir greitai sulauksite gydytojo atsakymo.


GARANTUOJAME VISIŠKĄ KONFIDENCIALUMĄ 

INFORMACIJA PRIEŠ VIZITĄ