Inkstai yra itin svarbus organas mūsų šlapimo sistemai ir visam organizmui. Mes turime du inkstus, ir jie yra įsitvirtinę abipus stuburo nugaros apačioje. Kaip ir kiti organai, inkstai, taip pat yra iki galo neapsaugoti nuo infekcijų, ligų ir vėžio. Inkstų vėžys laikomas viena sunkiausiai gydomų ligų, kuria daugiau serga vyrai, negu moterys. Pastaruoju metu inkstų vėžys vis dažniau paliečia ir jaunesnio amžiaus žmones. Statistika rodo, kad 23 proc. IV stadijos ligonių išgyvena 5 metus.

Mes negalime tiksliai nustatyti, kas tiksliai sukelia inkstų vėžį, bet mokslininkai yra pateikę kelis rizikos veiksnius, lemiančius ligos atsiradimą ir progresavimą.

Rūkymas viena iš pagrindinių priežasčių, kuri gali lemti vėžio atsiradimą. Deja, inkstų vėžio simptomai paprastai neatsiranda tol, kol liga neprogresavo, tačiau ir tada lieka tikimybė jį išgydyti. Tiesą sakant, inkstų vėžys yra dažniausiai aptinkamas "netyčia", kai atliekami tyrimai kitoms ligoms nustatyti.

Šie simptomai gali būti įspėjimas apie inkstų vėžį:

  • kraujas šlapime, (pastebimas arba randamas tiriant mikroskopiškai);
  • jaučiamas skausmas šone ar nugaros apačioje.

 Susidūrę su jais, kreipkitės į medikus dėl vėžio tyrimų ir gydymo.

Vėžio gydymas priklauso nuo to, kurios stadijos vėžys pacientui nustatytas. Mažesnio dydžio augliai šalinami operacijos metu laparoskopiškai, o didesni augliai panaikinami su visu inkstu. Po operacijos gydymas tęsiamas specialiais vaistais, neleidžiančiais vėžiui augti ir plėstis bent 1 metus.

Kviečiame kreiptis į mūsų kliniką, jeigu skundžiatės seksualiniais sutrikimais ar urologinėmis problemomis ir Jums reikalinga seksologo, dermatovenerologo ar urologo konsultacija. Mūsų klinikoje dirbantys specialistai pasirūpins efektyviu sveikatos problemų šalinimu. Seksologo, dermatovenerologo ir urologo paslaugos „Homosanus“ klinikoje atliekamos anonimiškai, atsižvelgiant į paciento pageidavimus, ir atliekant visus būtinus tyrimus. Kviečiame susisiekti su mumis svetainėje nurodytais kontaktais.

Dermatovenerologo, seksologo, urologo konsultacijos bei paslaugos Vilniuje

 

Neramina įvairiausi subtilūs negalavimai? O gal atsitiko kažkas, apie ką norėtumėte pasitarti su specialistu?

Drąsiai rašykite mums ir greitai sulauksite gydytojo atsakymo.


GARANTUOJAME VISIŠKĄ KONFIDENCIALUMĄ 

INFORMACIJA PRIEŠ VIZITĄ