Erekcijos sutrikimų gydymas – ilgas ir sudėtingas procesas. Tačiau nesikreipiant į medikus, tokia būklė tik progresuoja ir ilgainiui gali sukelti kur kas rimtesnes problemas. Teisingas ir reikiamu metu paskirtas gydymas bei atsakinga prevencija leidžia mėgautis seksualinio gyvenimo teikiamais malonumais ne tik vyrui, bet ir jo partnerei.
Kada reikia kreiptis į medikus?
Dėl uždegimo reiškinių prostatoje, šlaplėje bei mažajame dubenyje atsiradę erekcijos sutrikimai gali sukelti kur kas rimtesnių problemų. Kitaip tariant, kuo ilgesnė ligos istorija, tuo įvairiapusiškesni gali būti nusiskundimai. Suprastėjusi seksualinė sveikata, maudimas pilvo apačioje, tarpvietėje mažina vyrų norą mylėtis. Bandymas panaikinti diskomfortą - trumpalaikė priemonė, todėl susidūrus su panašiomis erekcijos bėdomis, būtina pasikonsultuoti su seksologu.
Kokiais būdais gydomi erekcijos sutrikimas?
Visų pirma, reikia nustatyti, kokios yra erekcijos sutrikimų priežastys ir dėl ko įvyko uždegimas. Pirmųjų vizitų pas specialistus metu, gydytojas identifikuoja ligos sukėlėjus bei pažeidimą. Paprastai, lėtinių uždegimų gydyme didžiausias dėmesys yra kreipiamas į imuninės sistemos stiprinimą, jos aktyvinimą, kraujotakos gerinimą ir patologinių mikrobų naikinimą metronidazolio grupės preparatais ir antibiotikais.
Liaudies medicina padeda, bet neišgydo
Kalbant apie liaudiškus būdus, skirtus gydyti erekcijai, reikėtų per daug jų nesureikšminti. Nors anksčiau mūsų proseneliai juos taikė gana plačiai, tačiau šiuolaikinė medicina įrodė, kad įvairios žolelės tik palengvina ligos simptomus. Visiškai išgydyti ligos tik natūraliais, iš vaistažolių pagamintais preparatais – neįmanoma.
Prevencija
Vyrams, norintiems dar ilgai išsaugoti savo erekciją, reikėtų vengti nesaugių lytinių santykių. Dažnai keičiant sekso partnerį didėja rizika užsikrėsti infekcijomis. Apsauga būtina ne tik vaginalinio, bet ir oralinio akto metu.