Gyd. M. Buragas

Seksualinės medicinos gydytojai iš įvairių specialybių - seksologai. Šie specialistai gydo įvairius uždegimus mažajame dubenyje, genitalijose, abiejų lyčių psichofiziologinius neatitikimus.

Kaip minėta, į platų seksologo terminą įtraukiami įvairių specialybių gydytojai. Jie gali būti:

  • Psichoterapeutai;
  • Psichiatrai;
  • Venerologai;
  • Urologai;
  • Ginekologai;
  • Andrologai/ endokrinologai

Visų šių profesijų atstovų bendras darbas, nesvarbu, kas tai bebūtų – vyrų hormoninės sistemos tyrimai ir gydymas, erekcijos gerinimas ar ejakuliacijos ilginimas, moteriškos problemos – nukreiptas į uždegiminių reiškinių gydymą.

Nors konkreti linija, kuris daktaras, ką gydo, nėra nubrėžta, visi anksčiau minėti specialistai gali konsultuoti pacientus kilus įvairiems seksualinės būklės sutrikimams.

Seksologija – pakankamai jaunas mokslas. Visame pasaulyje yra ne viena organizacija, vienijanti tokių kompetencijų gydytojus. Lietuvoje tokia organizacija - Seksualinės medicinos draugija.

Dermatovenerologo, seksologo, urologo konsultacijos bei paslaugos Vilniuje

 

Neramina įvairiausi seksualiniai ar lytinės sistemos negalavimai? O gal atsitiko kažkas, apie ką norėtumėte pasitarti su specialistu, tačiau nedrįstate apsilankyti klinikoje? Tiek vyrai, tiek moterys gali su gydytoju konsultuotis internetu.

Klausimus gydytojui galite drąsiai užduoti užpildę klausimo formą ir greitai sulauksite gydytojo specialisto atsakymo.


GARANTUOJAME VISIŠKĄ KONFIDENCIALUMĄ 

INFORMACIJA PRIEŠ VIZITĄ