Gyd. M. Buragas

Psichogeninis erekcijos sutrikimas - šis veiksnys gali būti įtariamas vyrui, kuris pasiekia erekciją glamonių ar masturbacijos metu, bet nepajėgia įsiskverbti į makštį, arba bijo nesėkmės įsiskverbiant. Būna erekcija anksti ryte arba naktį. Psichogeninį erekcijos sutrikimą gali sukelti depresija, kaltės jausmas, nerimas dėl sueities, tarpusavio santykių problemos.

Organinis erekcijos sutrikimas – šis veiksnys pasižymi progresuojančiu erekcijos funkcijos praradimu, laipsniškai erekcijos kietumo mažėjimu, naktinės ir rytinės erekcijos silpėjimu ir visiško praradimo.

Erekcijos sutrikimas gali turėti neigiamą poveikį vyro gyvenimo kokybei, partneriai, šeimyniniams santykiams. Tai skatina nutraukti intymų gyvenimą, vengti kontakto su partnere, didina emocinį stresą, o stresas, savo ruožtu, gilina erekcijos sutrikimą. Tokia būklė turi įtakos vyro savigarbai, gali sukelti nerimą ir depresiją.

Dermatovenerologo, seksologo, urologo konsultacijos bei paslaugos Vilniuje

 

Neramina įvairiausi seksualiniai ar lytinės sistemos negalavimai? O gal atsitiko kažkas, apie ką norėtumėte pasitarti su specialistu, tačiau nedrįstate apsilankyti klinikoje? Tiek vyrai, tiek moterys gali su gydytoju konsultuotis internetu.

Klausimus gydytojui galite drąsiai užduoti užpildę klausimo formą ir greitai sulauksite gydytojo specialisto atsakymo.


GARANTUOJAME VISIŠKĄ KONFIDENCIALUMĄ 

INFORMACIJA PRIEŠ VIZITĄ