Ar sekso metu galima patirti traumų? Tikrai taip – mokslininkai pateikia faktus apie tai, kad net keliolika milijonų vyrų visame pasaulyje yra patyrė traumų užsiimdami seksu. Beje, pastarosios būna labai įvairios, o tarp ypač dažnai pasitaikančių – apyvarpės pasaitėlio plyšimas. Jo viduje yra daug smulkių kraujagyslių bei nervų, tad, jei trūko varpos kraujagyslė, tai nereikėtų nustebti, jog kils ir smarkus kraujoplūdis, o taip pat bus jaučiamas smarkus skausmas. Vis tik, jei plyšo apyvarpės pasaitėlis, svarbu išsaugoti ramybę, nes kraujavimas gali trukti ilgai. Kraujavimus nustojus, rekomenduotina kreiptis į chirurgą, kuris įvertintų situaciją ir pasiūlytų tinkamiausią sprendimą. Varpos odelės plyšimas gali sukelti laikiną diskomfortą.

Tokio pobūdžio trauma paprastai patiria dėlto, jog varpos pasaitėlis yra trumpas (tai – dažnu atveju yra įgimta), todėl verta pagalvoti apie operaciją. Beje, plyšimas nėra vienintelis nemalonus pojūtis, kylantis dėl trumpo pasaitėlio – gali tekti susidurti ir su diskomfortu, tempimu lytinių santykių metu ar net skausmu.


Homo Sanus klinikoje dirbantys specialistai pasirūpins efektyviu sveikatos problemų šalinimu. Seksologo, dermatovenerologo ir urologo paslaugos klinikoje atliekamos anonimiškai, atsižvelgiant į paciento pageidavimus, ir atliekant visus būtinus tyrimus.

Kviečiame susisiekti su mumis svetainėje nurodytais kontaktais.