Klausimas

Sveiki, norėjau pasiteirauti. Prieš du mėnesius, staigiai iš niekur nieko, atsikėlus ryte, tik pasibaigus mėnesinėms prasidėjo nemalonus deginimo jausmas pūslėje, staigus noras šlapintis ir dažnas bėgiojimas į tualetą (visi pūslės uždegimo požymiai).

Kitą dieną deginimas aprimo, bet jau du mėnesiai kankina dažnas lakstymas į tualetą, spaudimo jausmas pūslėje, staigus užsinorėjimas šlapintis. Skausmo nėra šlapinantis, bet pasišlapinus - jausmas, kad ne iki galo. Taip pat nuolatos pulsuoja vagina ir klitoris, toks jausmas, kad reikia patirti orgazmą ir praeis, bet patyrus tas susijaudinimo jausmas išlieka, dar net sustiprėja. Atrodo, kad ten pritvinkę kraujo.

Skausmas mylintis. Lytinių santykių metu vidinėje priekinėje vaginos sienelėje jaučiasi deginimas ir noras šlapintis. Dažnai užeina stiprus kutenimas vaginos, išangės srityje, ypač dešinėje pusėje. Atrodo, kad po oda giliai skruzdės bėgioja arba nervų galūnėlės būtų dirginamos ar degtų. Tas jausmas pastovus ir labai erzinantis. Kartais gilus dilgčiojimas dešinėje pusėje papilvėje, visi raumenys įsitempę ir viduriai užkietėję.

Atlikti visi ginekologiniai tyrimai, skirtingose klinikose, po 3 kartus. Lytiškai plintančių ligų, mikoplazmos, kraujo, šlapimo - visi neigiami, jokių uždegimo požymių. Ultrasaundas rodo išdidėjusią šlapimo pūslę. Gėriau po kursą antibiotikų: Amoxcicilinum ir Furadoninis (Nitrofurantoin), galvojau, kad tai lėtinis uždegimas, bet nieko nepadėjo. Geriu daug skysčių, arbatų ir sveikai maitinuosi. Turiu siuntimą pas urologą ir neurologą.

Atsiprašau už tokį ilgą, išsamų klausimą, bet daug išbandžiau ir niekas nepadeda. Gal turite minčių, kur dar kreiptis ir kas tai galėtų būti? Gal kompiuterinio rezonanso tyrimas parodytų? Ar kokius kitus tyrimus daryti?

P.S. Prieš 18 metų susilaužiau uodegikaulį, gal nervus spaudžia? Taip pat per tuos du mėnesius nesibaigiančių simptomų porą kartų labai atšaliau galūnes, jei tai turėtų įtakos.

Atsakymas

Iš aprašymo panašu į lėtinį šlaplės, makšties ir gimdos uždegimą. Reikėtų atlikti tyrimus. Taip pat tokioje situacijoje reikia tirti ir partnerį.

Magnetinis tyrimas, urologas, neurologas kol kas nereikalingi. Tai venerologo, seksologo kompetencija.