Klausimas

Jau daugiau nei mėnesis iš varpos bėga baltas skystis, kuris skleidžia nemalonų kvapą. Kas tai galėtų būti?

Atsakymas

Baltas skystis - tai išskyros. Išskyros ir blogas kvapas iš varpos rodo, kad lytinėje sistemoje vyksta uždegiminis procesas.

Vieni dažniausių vyriškosios lyties atstovų nusiskundimų lytine sveikata: iš varpos bėga baltas skystis; iš varpos bėga išskyros; permatoma skystis iš varpos ar bespalvės išskyros iš varpos.

Tačiau svarbiausia tai, kad pastebėję tokius požymius, kaip išvardintieji, nemaža dalis vyrų delsia kreiptis į specialistus. Vis dėlto, laukimas tikrai nėra pats geriausias sprendimas, kadangi išskyros iš varpos dažniausiai yra vienas iš požymių, rodančių, kad kilo lytinės sistemos uždegimas. Tikimybė, kad nesikreipiant į specialistus ši problema išnyks savaime – neegzistuoja. Baltos ar kitokio panašaus atspalvio išskyros iš vyriško lytinio organo yra pagrindinis simptomas, būdingas daugeliui lytinės sistemos uždegimų, kuris negydomas gali ilgainiui virsti infekcija, kurią tiek diagnozuoti, tiek išgydyti taps sudėtinga. Dar svarbiau akcentuoti, kad bet kokios savarankiškos pastangos pašalinti problemą, gali atnešti daugiau  žalos nei naudos.

Tokie simptomai, kaip baltas skystis iš varpos (šlaplės, uretros), gali būti balanapostito ar kitų ligų požymis. Prastėja ne tik fizinė, bet ir emocinė būklė.

Pastebėjote išvardintus simptomus? Nedelskite – kuo greičiau suplanuokite vizitą pas gydytoją dermatovenerologą, urologą, kad būtų įvertinta situacija, nustatyta diagnozė bei parinktas tinkamas gydymas. Laiku pradėjus efektyvų gydymą, galima išvengti daugybės nemalonių pasekmių.

Dėl konsultacijos, kviečiame kreiptis svetainėje nurodytais kontaktais į Homo Sanus klinikos gydytojus.